Vitality Nights – równowaga i siła w jednym

Fitness i muzyka na żywo? Czemu nie! Z Vitality Nights jest to możliwe! Marcel Baumann proponuje połączenie treningu równowagi – BOSU oraz kształtowania masy mięśniowej za pomocą gymstick  
fit.pl
2012-04-25 00:00
Udostępnij
Vitality Nights – równowaga i siła w jednym
Klasyczne zajęcia fitness grupowego Marcel Baumann uzupełnił elementami treningu funkcjonalnego, czyli dostosowanego do naszej codziennej aktywności. Trening Vitality Nights pozwala na regulowanie natężenia wysiłku, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem ćwiczącego.Vitality Night to trening przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Podczas tej samej sesji treningowej można osiągnąć różne efekty, w zależności od osoby, która ćwiczy. Vitality Night pozwala na poprawę kondycji i wydolności organizmu, a także jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą wysmuklić i ujędrnić ciało. Poprawa kondycji następuję nawet szybciej niż podczas regularnie uprawianego joggingu.

- Vitality Nights pozwala na pobudzenie energii, tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Głównym założeniem treningu jest praca nad mięśniami, które potrzebne są do codziennej aktywności, na przykład wchodzenia na piąte piętro z zakupami. Podczas treningu nie rozwijamy siły i mięśni, a po prostu wzmacniamy całe ciało, rozwijamy koordynację ruchową, stabilizację, równowagę, wytrzymałość – wytłumaczył nam podczas targów FIBO główne założenie treningu, jego twórca Marcel Baumann.

Vitality Nights to program stworzony w oparciu o zasadę holistycznego podejścia do organizmu człowieka. Doskonale nadaje się dla osób, które nie mogą korzystać z innych form aktywności ruchowej. Zalecany jest więc osobom w podeszłym wieku oraz otyłym, które dzięki jego zastosowaniu mają możliwość zdobycia i utrzymania zdrowia oraz sprawności fizycznej.  Trening Vitality Nights rozwija umiejętności motoryczne, kształtuje sylwetkę oraz wzmacnia umysł. W trakcie ćwiczeń, początkowy bodziec zmysłowy ma swój efekt końcowy w konkretnym ruchu. Zajęcia grupowe mają na celu zintegrowanie uczestników, a co więcej zaangażowanie mentalne grup w różnym przedziale wiekowym i o różnym stopniu wytrenowania.

- Trening Vitality Nights gwarantuje pozytywne wrażenia, super smukłą sylwetkę i niezapomniane doświadczenie. To wielka szansa na poznanie metody treningowej, która przełamuje bariery i przewyższa pomysłowością tradycyjny sprzęt fitness – zachwala swój trening Marcel Baumann. 

Trening Vitality Nights na FIBO 2012www.fit.pl