Cenimy je za atmosferę, profesjonalną kadrę instruktorską, miłych pracowników. Lubimy spędzać w nich czas nie tylko dbając o szczupłą sylwetkę, ale również traktując je jako miejsce spotkań z przyjaciółmi. Możecie głosować na Przyjazne Miejsce Fitness
2017-08-24 00:00
Udostępnij
Zagłosuj na Przyjazne Miejsce Fitness!

Rusza kolejny etap konkursu organizowanego przez magazyn branżowy body LIFE i portal www.fit.pl. Kluby i studia treningu personalnego, które zgłosiły się do konkursu w jednej z kategorii - INWESTYCJA ROKU - kluby do 1000 mkw, INWESTYCJA ROKU kluby powyżej 1000 mkw oraz PROFESJONALNY KLUB FITNESS kluby do 1000 mkw i PROFESJONALNY KLUB FITNESS powyżej 1000 mkw. Profesjonalne Studio Treningu Personalnego oraz spełniły wszystkie wymogi formalne, rozpoczynają walkę o tytuł Przyjaznego Miejsca Fitness. Tytuł zdobędzie klub, który uzbiera najwięcej głosów od internautów.

Co zrobić, aby zagłosować na klub fitness, który można określić mianem przyjazny? Wystarczy wejść na stronę www.najlepszyklub.fit.pl i zagłosować.

W kategorii Przyjazne Miejsce Fitness zostanie przyznana nagroda Fit.pl Award 2017 oraz dodatkowa nagroda w postaci 3000 butelek wody Żywiec Zdrój. O wygranej w konkursie zdecydują w drodze głosowania użytkownicy portalu www.fit.pl. Zwycięzca może liczyć na prezentację swojego klubu na łamach poratlu fit.pl oraz magazynu body LIFE. Z menadżerem zwycięskiego klubu zostanie przeprowadzony wywiad, który ukaże się na stronach internetowych organizatorów.

Organizatorzy poprzez konkurs chcą uhonorować najlepsze kluby i studia treningu personalnego w naszym kraju, które nie tylko są profesjonalnie zarządzane, ale przykładają dużą wagę do obsługi klienta oraz posiadają własną klarowną wizję i strategię, dzięki czemu obiekty te wyróżniają się na tle konkurencji.

Dlatego nie czekajcie i już dziś zacznijcie głosować na Wasze ulubione kluby.

Przejdź do głosowania