fit.pl mobile logo

Zagłosuj na Przyjazne Miejsce Fitness!

Cenimy je za atmosferę, profesjonalną kadrę instruktorską, miłych pracowników. Lubimy spędzać w nich czas nie tylko dbając o szczupłą sylwetkę, ale również traktując je jako miejsce spotkań z przyjaciółmi. Możecie głosować na Przyjazne Miejsce Fitness

Rusza kolejny etap konkursu organizowanego przez magazyn branżowy body LIFE i portal www.fit.pl. Kluby i studia treningu personalnego, które zgłosiły się do konkursu w jednej z kategorii - INWESTYCJA ROKU - kluby do 1000 mkw, INWESTYCJA ROKU kluby powyżej 1000 mkw oraz PROFESJONALNY KLUB FITNESS kluby do 1000 mkw i PROFESJONALNY KLUB FITNESS powyżej 1000 mkw. Profesjonalne Studio Treningu Personalnego oraz spełniły wszystkie wymogi formalne, rozpoczynają walkę o tytuł Przyjaznego Miejsca Fitness. Tytuł zdobędzie klub, który uzbiera najwięcej głosów od internautów.

Co zrobić, aby zagłosować na klub fitness, który można określić mianem przyjazny? Wystarczy wejść na stronę www.najlepszyklub.fit.pl i zagłosować.

W kategorii Przyjazne Miejsce Fitness zostanie przyznana nagroda Fit.pl Award 2017 oraz dodatkowa nagroda w postaci 3000 butelek wody Żywiec Zdrój. O wygranej w konkursie zdecydują w drodze głosowania użytkownicy portalu www.fit.pl. Zwycięzca może liczyć na prezentację swojego klubu na łamach poratlu fit.pl oraz magazynu body LIFE. Z menadżerem zwycięskiego klubu zostanie przeprowadzony wywiad, który ukaże się na stronach internetowych organizatorów.

Organizatorzy poprzez konkurs chcą uhonorować najlepsze kluby i studia treningu personalnego w naszym kraju, które nie tylko są profesjonalnie zarządzane, ale przykładają dużą wagę do obsługi klienta oraz posiadają własną klarowną wizję i strategię, dzięki czemu obiekty te wyróżniają się na tle konkurencji.

Dlatego nie czekajcie i już dziś zacznijcie głosować na Wasze ulubione kluby.

Przejdź do głosowania

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
karolinaa12649126

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! https://zapodaj.net/3b1d280fcd849.png.html

Zgłoś nadużycie-
rafa395

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
hanka.rozek

wypróbuj pakiet dla kobiet od www.igortreneronline.pl i przekonaj się jak łatwo spełnić marzenia!

Zgłoś nadużycie-
kemor1990

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl