Taniec z Gwiazdami już niebawem zagości w 13. odsłonie tymczasem nasze gwiazdy już od kilku tygodniu trenują i przygotowują się do pierwszej prezentacji swoich umiejętności, jak sobie radzą?
fit.pl
2011-08-25 00:00
Udostępnij
Zmagania gwiazd z tańcem
weronika marczukMarta Krupa – nie może rozstać się z tańcem, choć od czasu do czasu odciski i bóle nóg dają się we znaki. Ostatnio odnowiła jej się kontuzja nogi, przez która siostra Dżoany znalazła się w szpitalu. Choć kontuzja na razie nie odbiera szansy na wystąpienie Marty w Tańcu z Gwiazdami, uczestniczka musi odpocząć, by dobrze przygotować się do występów.

Weronika Marczuk – jej partnerem jest Jan Kliment, który słynie z gorącego temperamentu i wspaniałego partnerowania. Weronika bardzo chwali sobie współpracę z Janem. Tym bardziej, że jest o co walczyć, bo przystojny tancerz doprowadził już do samego szczytu wiele gwiazd, między innymi Kasię Grocholę, przyszłą prowadzącą Nataszę Urbańską oraz Edytę Górniak.

Kasia Zielińska – Ciężko pracuje z Rafałem Maserakiem, jak wiadomo tancerz jest bardzo wymagający i ma na swoim koncie sukcesy z Ania Muchą i Julią Kamińską, dlatego Kasia nie narzeka, bo chce jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością i odświeżonym jury.

Michał Szpak – Już poczuł smak ciężkiej pracy i jak na razie najwięcej skupia się na podnoszeniu partnerki, co niestety nie zawsze przychodzi łatwo.

Katarzyna Pakosińska – Trudno było namówić organizatorów na wystąpienie Kasi Pakosińskiej w programie, jednak po długich namowach artystka zdecydowania, że zatańczy. By jednak szybko odzyskać formę oraz wyćwiczyć pewność siebie na parkiecie i dobrze przygotować się do występów, jako pierwsza rozpoczęła intensywne treningi taneczne.

Przed pierwszym wystąpieniem przygotowują się także nowi prowadzący. Natasza Urbańska i Jolanta Fraszyńska jako pierwsze staną w ogniu ocen publiczności. Już ich pojawienie się na wizji będzie ogromnym wydarzeniom, czekamy zatem na pierwsze oceny i efekty ich pracy.

Kinga Rusin, była prowadząca You Can Dance oraz obecna jurorka programu mocno kibicuje swojej poprzedniczce Weronice Marczuk, która tym razem, chce sprawdzić się jako tancerka. Również Natasza Urbańska i Jola Fraszyńska zyskały swój fanklub wśród kolegów po fachu. Miejmy nadzieję, że wsparcie przyjaciół z branży pomoże przełamać tremę i przekonać do siebie publiczność.

www.taniec.fit.pl