fit.pl mobile logo

Zmagania gwiazd z tańcem

Taniec z Gwiazdami już niebawem zagości w 13. odsłonie tymczasem nasze gwiazdy już od kilku tygodniu trenują i przygotowują się do pierwszej prezentacji swoich umiejętności, jak sobie radzą?
weronika marczukMarta Krupa – nie może rozstać się z tańcem, choć od czasu do czasu odciski i bóle nóg dają się we znaki. Ostatnio odnowiła jej się kontuzja nogi, przez która siostra Dżoany znalazła się w szpitalu. Choć kontuzja na razie nie odbiera szansy na wystąpienie Marty w Tańcu z Gwiazdami, uczestniczka musi odpocząć, by dobrze przygotować się do występów.

Weronika Marczuk – jej partnerem jest Jan Kliment, który słynie z gorącego temperamentu i wspaniałego partnerowania. Weronika bardzo chwali sobie współpracę z Janem. Tym bardziej, że jest o co walczyć, bo przystojny tancerz doprowadził już do samego szczytu wiele gwiazd, między innymi Kasię Grocholę, przyszłą prowadzącą Nataszę Urbańską oraz Edytę Górniak.

Kasia Zielińska – Ciężko pracuje z Rafałem Maserakiem, jak wiadomo tancerz jest bardzo wymagający i ma na swoim koncie sukcesy z Ania Muchą i Julią Kamińską, dlatego Kasia nie narzeka, bo chce jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością i odświeżonym jury.

Michał Szpak – Już poczuł smak ciężkiej pracy i jak na razie najwięcej skupia się na podnoszeniu partnerki, co niestety nie zawsze przychodzi łatwo.

Katarzyna Pakosińska – Trudno było namówić organizatorów na wystąpienie Kasi Pakosińskiej w programie, jednak po długich namowach artystka zdecydowania, że zatańczy. By jednak szybko odzyskać formę oraz wyćwiczyć pewność siebie na parkiecie i dobrze przygotować się do występów, jako pierwsza rozpoczęła intensywne treningi taneczne.

Przed pierwszym wystąpieniem przygotowują się także nowi prowadzący. Natasza Urbańska i Jolanta Fraszyńska jako pierwsze staną w ogniu ocen publiczności. Już ich pojawienie się na wizji będzie ogromnym wydarzeniom, czekamy zatem na pierwsze oceny i efekty ich pracy.

Kinga Rusin, była prowadząca You Can Dance oraz obecna jurorka programu mocno kibicuje swojej poprzedniczce Weronice Marczuk, która tym razem, chce sprawdzić się jako tancerka. Również Natasza Urbańska i Jola Fraszyńska zyskały swój fanklub wśród kolegów po fachu. Miejmy nadzieję, że wsparcie przyjaciół z branży pomoże przełamać tremę i przekonać do siebie publiczność.

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl