Rewolucja czy rewelacja? W Tańcu z Gwiazdami szykują się poważne zmiany. Ledwo ochłonęliśmy po informacji, że Katarzyna Skrzynecka nie będzie gospodynią programu a wieści o rezygnacji Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz już wzbudzają kontrowersje  
fit.pl
2011-07-20 00:00
Udostępnij
Zmiany w Tańcu z Gwiazdami
taniec zgwiazdami3aPierwsze zmiany już za nami, choć spory na temat tego kto ma zastąpić Kasię Skrzynecką nie milkną. Telewizja już wybrała kandydatkę, która według stacji mogłaby godnie reprezentować miano gospodyni.

Ku zdziwieniu i uciesze wielu fanów programu nową prowadzącą ma zostać piosenkarka i tancerka, Natasza Urbańska. Natasza, jako była uczestniczka Tańca z Gwiazdami to według producentów najlepszy pomysł na inwestycję i wizytówkę nowej edycji.

W kolejnej odsłonie programu także, jej partner życiowy, Janusz Józefowicz wybitny choreograf i utytułowany ojciec teatru Buffo oraz  Musicalu Metro zastąpi Zbigniewa Wodeckiego, który zdecydował się opuścić program.

Prócz decyzji muzyka, która jest poparta głównie chęcią odpoczynku od programu, widzowie raczej nie spodziewali się odejściom filaru damskiej części jury. Beata Tyszkiewicz znana ze swojego łagodnego języka i przychylnych ocen także nie zajmie swojego miejsca w kolejnej edycji.

Kto zastąpi pierwszą damę polskiego kina? Po cichu mówi się, że w jury zasiądzie aktorka, Jolanta Fraszyńska. Zaskoczeniu widzowie na pewno zastanawiają się, jak nowi faworyci sprawdzą się w swoich rolach i czy na pewno pasują do koncepcji tanecznego show?

Tego dowiemy się już na początku września. Na razie pewnikiem pozostają sędziowie: Iwona Pavlović i Piotr Galiński oraz prowadzący Piotr Gąssowski, którzy we wrześniowej odsłonie będą musieli zaprzyjaźnić się z nowymi kolegami, tworząc wspólnie zgrany zespół.

www.taniec.fit.pl