Kolejna edycja „Tańca z gwiazdami” we wrześniu. Gwiazdy wybrane, tancerze wyselekcjonowani, uczestnicy sparowani. Czas na naukę tańca
fit.pl
2011-06-22 00:00
Udostępnij
Znów zatańczą
Kto będzie musiał w wakacje trenować rumbę, walca angielskiego, cha-chę zamiast leżeć na plaży?

Jak zawsze najwięcej emocji wzbudza lista uczestników programu. Sympatycy show czekają z niecierpliwością na oficjalną informację od producentów Tańca z Gwiazdami, a w między czasie śledzą medialne spekulacje, która gwiazda pojawi się na parkiecie i z kim.

Jeszcze dobrze nie zdążaliśmy ochłonąć po 12. edycji, a już typowane były następne znane osoby. W publikowanych w kolorowej prasie listach często pojawiały się nazwiska aktorów – Katarzyny Herman, Katarzyny Zielińskiej i Filipa Bobka. Niektórzy nawet sądzą, że w 13. edycji  może wystąpić Adam Małysz lub jego żona Izabela.

Teraz głośno mówi się także o innych gwiazdach – Martynie Wojciechowskiej, Joannie Osydzie, Tomaszu Ciachorowskim i Mai Hirsch, a także Macieju Dęboszu, Mariecci Żukowskiej, Sashy Strunin oraz Staszku Karpiel - Bułecka. Póki stacja nie ogłosi oficjalnej listy, nic nie jest pewne, poza...

Program poprowadzą jak zawsze Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. W loży jurorskiej także bez zmian. Taneczne umiejętności gwiazd będą oceniać po raz kolejny Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński.

Show rusza po wakacjach. Dokładnie od 4 września pary będą rywalizować o głosy i sympatię widzów.

Kto może wygrać 13. edycję? Macie już swoje typy?

www.fit.pl