Aneta Kręglicka - Odkryj tajemnica jej szczupłej sylwetki

Aneta Kręglicka, polska ikona mody, znana nie tylko ze swoich oszałamiających kreacji, ale także z nieskazitelnej sylwetki, niedawno obchodziła swoje 58. urodziny. Co stoi za jej tajemnicą szczupłej figury? Okazuje się, że to nie tylko kwestia genów, ale przede wszystkim zdrowego trybu życia.
Redakcja Fit.pl
2024-05-06 10:35
Udostępnij
Aneta Kręglicka - Odkryj tajemnica jej szczupłej sylwetki
fot. pochodzi z social mediów Anety Kręglickiej

Aktywność fizyczna jako fundament

Mimo upływu lat Aneta Kręglicka nie zwalnia tempa i pozostaje wierna aktywnemu stylowi życia. Modelka, znana nie tylko z wybiegów, ale także z mediów społecznościowych, gdzie zachęca do zdrowego trybu życia, przyznaje, że sport to dla niej nie tylko pasja, lecz również nawyk. Regularne bieganie, które praktykuje cztery razy w tygodniu, oraz pokonywanie dystansu 6 kilometrów stanowią fundament jej codziennej aktywności. Jak sama przyznaje, systematyczność pozwala jej zachować formę, nawet w przypadku podróży czy innych wyzwań, które mogą zakłócić jej rutynę treningową.

Zbilansowana dieta - klucz do sukcesu

Aneta Kręglicka podkreśla również znaczenie zbilansowanej diety w utrzymaniu swojej sylwetki. Jej jadłospis to prawdziwa uczta dla fanów zdrowego odżywiania. Modelka często rozpoczyna dzień od ciepłej wody z cytryną i imbirem, co stanowi dla niej rodzaj rytuału. Na śniadanie sięga po dużą miskę płatków owsianych z owocami i przyprawami, wzbogaconą o orzechy, suszone śliwki i jogurt naturalny. W jej codziennym menu nie brakuje również jajek, serów oraz warzyw w różnej formie, zdrowych ziaren i ryb.

Jednak kluczowy jest tu sposób spożywania posiłków - Aneta Kręglicka nie stosuje restrykcyjnych diet ani drastycznych ograniczeń kalorycznych. Zamiast tego, stawia na lekkostrawne i bogate w surowe produkty, jak tzw. raw food. Dbając o jakość spożywanych posiłków oraz unikając tłustych i ciężkostrawnych potraw, modelka pozwala sobie na zdrowe, zbilansowane odżywianie, które stanowi klucz do jej energii i świetnego samopoczucia.

Aneta Kręglicka udowadnia, że tajemnica smukłej sylwetki nie leży tylko w genach, ale przede wszystkim w zdrowym stylu życia, regularnej aktywności fizycznej oraz świadomym wyborze pokarmów. Jej przykład inspiruje nie tylko w sferze mody, ale także motywuje do dbania o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.


Wykorzystując środki społecznościowe oraz swoją popularność jako platformę do promocji zdrowego stylu życia, Aneta Kręglicka podkreśla, że wiek to tylko liczba, a prawdziwa piękno kryje się w harmonii między ciałem, umysłem i duszą. Jej historia stanowi inspirację dla wszystkich, którzy pragną prowadzić aktywny, zdrowy i pełen energii tryb życia.