fit.pl mobile logo

Jak wybrać dobrą aptekę internetową?

Handel elektroniczny zawitał już chyba do każdej branży, także tej farmaceutycznej. Apteki internetowe dają możliwość wykupienia leków, suplementów diety i innych specjalistycznych produktów bez potrzeby wychodzenia z domu.

Duży wybór produktów pozwala na zrobienie zakupów w jednym miejscu. Kupując przez Internet można też liczyć na duże zniżki i promocje. Którą aptekę wybrać i na co zwrócić uwagę, by być zadowolonym z zakupów? Czy przez Internet można też kupić leki na receptę?

Apteka internetowa, czyli wszystko pod ręką

Sklepy internetowe cieszą się popularnością między innymi ze względu na dużą dostępność produktów. Podobnie jest w przypadku aptek internetowych, które bardzo często mają o wiele większy asortyment niż placówki stacjonarne. Na ich korzyść przemawia także możliwość dostawy produktów do domu. Robiąc zakupy w Aptece Melissa, można szybko sprawdzić dostępność produktów, dzięki czytelnemu podziałowi asortymentu. Klienci mogą wybierać leki spośród różnych kategorii.

Do wyboru między innymi:

 • Dermokosmetyki, czyli kosmetyki powstałe we współpracy kosmetologów i farmaceutów.
 • Produkty dla dzieci i niemowląt np. mleka specjalistyczne, akcesoria i kosmetyki dla dzieci, leki i suplementy.
 • Dla mam i kobiet w ciąży np. kosmetyki, bielizna, artykuły higieniczne.
 • Artykuły higieniczne i opatrunkowe.
 • Akcesoria do manicure.
 • Soczewki kontaktowe.
 • Sprzęt medyczny np. glukometry, laktatory czy ciśnieniomierze.
 • Leki na receptę i bez recepty, suplementy diety.

To tylko część asortymentu apteki internetowej Melissa. Wszystkie produkty bez recepty można zamówić do domu. Do wyboru są różne formy dostawy. Kurier dowiezie zamówienie pod wskazany adres, a wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej daje możliwość osobistego odbioru paczki na wybranej poczcie. Ze względów bezpieczeństwa leki na receptę trzeba odebrać osobiście, w jednej z aptek stacjonarnych znajdujących się w różnych lokalizacjach w Łodzi. Wysyłka jest możliwa także za granicę (paczki mogą ważyć nawet 30kg).

Atrakcyjne ceny w aptece internetowej

Wiele argumentów przemawia za zakupami w Internecie. Ze względu na dużą konkurencyjność apteki online oferują swoim klientom niższe ceny i atrakcyjne rabaty. Na stronie internetowej można porównać ceny różnych preparatów o podobnym działaniu i wybrać dla siebie najlepszy i najkorzystniejszy cenowo. W stacjonarnych placówkach wybór jest o wiele mniejszy, chociażby ze względu na mniejszą powierzchnię, na której można przechowywać leki.

W Aptece Melissa klienci mogą skorzystać z różnych promocji. Warto w tym celu śledzić stronę internetową. Bogactwo produktów, częste promocje i wygodne formy wysyłki z pewnością przemawiają na ich korzyść - https://www.apteka-melissa.pl/.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl