Handel elektroniczny zawitał już chyba do każdej branży, także tej farmaceutycznej. Apteki internetowe dają możliwość wykupienia leków, suplementów diety i innych specjalistycznych produktów bez potrzeby wychodzenia z domu.
2017-03-22 00:00
Udostępnij
Jak wybrać dobrą aptekę internetową?

Duży wybór produktów pozwala na zrobienie zakupów w jednym miejscu. Kupując przez Internet można też liczyć na duże zniżki i promocje. Którą aptekę wybrać i na co zwrócić uwagę, by być zadowolonym z zakupów? Czy przez Internet można też kupić leki na receptę?

Apteka internetowa, czyli wszystko pod ręką

Sklepy internetowe cieszą się popularnością między innymi ze względu na dużą dostępność produktów. Podobnie jest w przypadku aptek internetowych, które bardzo często mają o wiele większy asortyment niż placówki stacjonarne. Na ich korzyść przemawia także możliwość dostawy produktów do domu. Robiąc zakupy w Aptece Melissa, można szybko sprawdzić dostępność produktów, dzięki czytelnemu podziałowi asortymentu. Klienci mogą wybierać leki spośród różnych kategorii.

Do wyboru między innymi:

  • Dermokosmetyki, czyli kosmetyki powstałe we współpracy kosmetologów i farmaceutów.
  • Produkty dla dzieci i niemowląt np. mleka specjalistyczne, akcesoria i kosmetyki dla dzieci, leki i suplementy.
  • Dla mam i kobiet w ciąży np. kosmetyki, bielizna, artykuły higieniczne.
  • Artykuły higieniczne i opatrunkowe.
  • Akcesoria do manicure.
  • Soczewki kontaktowe.
  • Sprzęt medyczny np. glukometry, laktatory czy ciśnieniomierze.
  • Leki na receptę i bez recepty, suplementy diety.

To tylko część asortymentu apteki internetowej Melissa. Wszystkie produkty bez recepty można zamówić do domu. Do wyboru są różne formy dostawy. Kurier dowiezie zamówienie pod wskazany adres, a wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej daje możliwość osobistego odbioru paczki na wybranej poczcie. Ze względów bezpieczeństwa leki na receptę trzeba odebrać osobiście, w jednej z aptek stacjonarnych znajdujących się w różnych lokalizacjach w Łodzi. Wysyłka jest możliwa także za granicę (paczki mogą ważyć nawet 30kg).

Atrakcyjne ceny w aptece internetowej

Wiele argumentów przemawia za zakupami w Internecie. Ze względu na dużą konkurencyjność apteki online oferują swoim klientom niższe ceny i atrakcyjne rabaty. Na stronie internetowej można porównać ceny różnych preparatów o podobnym działaniu i wybrać dla siebie najlepszy i najkorzystniejszy cenowo. W stacjonarnych placówkach wybór jest o wiele mniejszy, chociażby ze względu na mniejszą powierzchnię, na której można przechowywać leki.

W Aptece Melissa klienci mogą skorzystać z różnych promocji. Warto w tym celu śledzić stronę internetową. Bogactwo produktów, częste promocje i wygodne formy wysyłki z pewnością przemawiają na ich korzyść - https://www.apteka-melissa.pl/.