Do 15 czerwca można zgłaszać kluby fitness do konkursu, organizowanego przez magazyn „body LIFE” i portal fit.pl. Oceniamy wystrój, koncepcję, obsługę oraz ofertę
fit.pl
2015-05-13 00:00
Udostępnij
Kolejna edycja Konkursu dla Klubów Fitness
 

Konkurs jest otwarty dla nowych i starszych - istniejących dłużej niż 12 miesięcy - klubów. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca. W każdej z 4 kategorii można wygrać nagrody o wartości 2000 PLN, ufundowane przez : IFAA, Apus Sports, eFitness, Kancelarię Pałucki i Trusiński, natomiast w kategorii Open: Przyjazny Fitness Klub przewidziana jest bardzo użyteczna nagroda w postaci 3000 butelek wody Żywiec Zdrój, o wartości 6000 zł, ufundowana przez Żywiec Zdrój i www.fit.pl

 

Harmonogram, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe na : http://www.bodylife.com.pl

INWESTYCJA ROKU
Ta propozycja jest skierowana do klubów działających do 12 miesięcy. Udowodnijcie nam, dlaczego zasługujecie na to miano i czym przejawia się innowacyjność w Waszym klubie, dlaczego Wasza wizja odróżnia Was od konkurencji i jaką wyznajecie filozofię. Mamy tu dwie kategorie: klub fitness do 1000 mkw. oraz klub fitness powyżej 1000 mkw.

PROFESJONALNY KLUB FITNESS
To jest propozycja dla klubów, które działają ponad 12 miesięcy (w dniu zgłoszenia do konkursu). Przekonajcie nas, dlaczego przysługuje Wam ten tytuł, pokażcie, jaką wagę przykładacie do szkolenia pracowników i instruktorów/trenerów oraz do obsługi klienta. W tej konkurencji też są dwie kategorie: klub fitness do 1000 mkw. oraz klub fitness powyżej 1000 mkw.

W kategoriach INWESTYCJA ROKU oraz PROFESJONALNY KLUB FITNESS przyznane zostaną nagrody body LIFE Award 2015, o czym zdecyduje jury składające się z ekspertów z branży fitness.

PRZYJAZNY KLUB FITNESS
W tej kategorii automatycznie znajdą się wszystkie kluby, które wyślą zgłoszenia do konkursu w kategorii INWESTYCJA ROKU lub PROFESJONALNY KLUB FITNESS. Zwycięzca zostanie wyróżniony w drodze głosowania użytkowników portalu FIT.PL i otrzyma nagrodę FIT.PL Award 2015 oraz specjalną nagrodę ufundowana przez Żywiec Zdrój - 3000 butelek wody!!!

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Kongresu body LIFE i Akademii Trainera, 21-22 listopada 2015 roku w Sound Garden Hotel, Warszawa.