19 i 20 czerwca 2010 roku zapraszamy na międzynarodową konwencję fitness International Fitness Convention EMOTIONS 2010, która odbędzie się w Warszawie
fit.pl
2010-06-14 00:00
Udostępnij
Międzynarodowa konwencja fitness
Pierwotnie konwencja miała odbyć się 10 i 11 kwietnia, jednak w związku z tragicznymi wydarzeniami pod Smoleńskiem konwncja została przeniesiona na nowy czerwcowy termin.

Szkoła Profi Fitness School po raz kolejny będzie miała zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników i fanów Fitness na wyjątkową i pierwszą w Warszawie dwudniową konwencje Fitness.

Do grona przyszłych szkoleniowców i już prezenterów Profi dołączą Tony Cicala i Luciano Mottola.

Na Konwencji jako prezenterzy pojawią się również Weronika Ratkowska, Patrycja Kornowska, Karolina Libelt, Izabela Ślęzak-Walczybok, Joanna Jachym, Marcin Wołosz. Lekcje Tony Cicala to Sunshine Step Choreography oraz Total Body Workout and Functional. Tony jest zawodowym tancerzem i prezenterem Fitness, niezwykle uzdolniony i rozpoznawany w całej europie. Zdobywca prestiżowych nagród m.in. Prezenter 2006 “Saranno Presenter” w kategorii „Best Italian Talented Instructor”, a także „The 3rd Rimini Wellness, May 08 jako najlepszy prezenter.

Druga wielką gwiazdą jest Luciano Mottola. Jeden z wpływowych włoskich prezenterów. Znany dzięki swojej lekcji choreografii w fitness - Aerobic Dance, Step, Asymmetrical Styles. Wybrany na Prezentera Roku we Włoszech w 2006 roku przez Federazione Italiana Fitness.

  Pojawią się nowi zawodowi szkoleniowcy w kadrze Profi Fitness School prezentujący bardzo ciekawe i innowacyjne lekcje, dające dużą różnorodność w warsztacie instruktorów jak i okażą się ciekawe dla sympatyków ruchu Fitness m.in. PFI Zdrowy Kręgosłup w wykonaniu Weroniki Ratkowskiej, Jazz Dance w teamie Karolina Libelt i Weronika Ratkowska. Black&Wight Latino Dance team z Joanną Jachym -Patycja Kornowska, PFS Tubing Gym Izabela Ślęzak-Walczybok, Pilates Roll Training i wiele innych.

 

Więcej informacji TUTAJ

  

 

www.fit.pl