fit.pl mobile logo


Na tych szkoleniach warto być

Euro Fitness School zaprasza na szkolenia fitness
POWER BARBELL - 24-25 Lipiec / Jannie Lindeque
Power Barbell" - jest to popularny program Body Building do muzyki z użyciem lekkich sztang.

Zagadnienia:
- technika (względy anatomiczne)
- budowa i prowadzenie lekcji
- dobór obciążeń
- praca z muzyką
- bezpieczeństwo (co wolno-czego nie wolno)
- komunikatywność i motywacja
- różnorodność i dobór ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.

FLOWTONIC ® BASIC - 31 lipiec / Andreas Goller
FlowTonic® opracowała Lucia Nimala Schmidt ze Szwajcarii z pomocą ekspertów - Gunda Slomka (specjalista w dziedzinie sportu), Daniela Mayer (specjalistka kinezjologii i terapeuta sportowy) i Martin Kühni (fizjoterapeuta).

Do ćwiczeń wykorzystuje się jedną, dwie lub cztery specjalne, ślizgające się podkładki, które mogą być użyte w innych technikach pracy z ciałem jak Pilates, BBP, Zdrowy Kręgosłup, Bodytoning czy Balanc. Mogą mieć również zastosowanie w pracy indywidualnej, Personal Trainer i fizjoterapeutycznej. Podczas wykonywania ćwiczeń z użyciem podkładek poprawiamy ruchomości stawów, elastyczności więzadeł i sprawność całego kręgosłupa, wysmuklamy mięsnie a ruchy ciała staja się płynne i eleganckie.

To bardzo piękny program ćwiczeń, wzbogacający ofertę każdego klubu, który może być wprowadzony jako nowy rodzaj zajęć FlowTonic® lub można wykorzystać do innych zajęć nadając znanym ćwiczeniom nowej jakości.

Jest wiele podobnych programów, które wymagają użycia drogiego sprzętu. Zaleta podkładek FlowTonic® leży w prostocie i łatwości użycia. Są lekkie, higieniczne, nie wchłaniające wilgoci, łatwe do transportu, trwałe i co najważniejsze są tanie. Wykonane w 100% z nylonu pozwalają wykonywać miękkie i harmonijne ruchy na podłogach parkietowych i sal gimnastycznych. Nie można jednak ćwiczyć nimi na nierównych, spękanych i brudnych podłogach, podłogach z kamienia i z wykładziną dywanową.

 

TOTAL BODY CONDITIONING - 07-08 sieprpień /Jannie Lindeque
Szkolenie skierowane do każdego instruktora niezależnie od poziomu zaawansowania, na którym poznacie nową technikę ćwiczeń TBC z przyborami i z pokonywaniem oporu własnego ciała. Nauczycie się jak zamiast powszechnie przyjętego sposobu prowadzenie TBC tj. chaotycznego i przypadkowego używania zestawu ćwiczeń, stosować logiczne i poprawnie dobrane ćwiczenia na poszczególne mięśnie. Nauczycie się jak konstruować i płynnie prowadzić lekcje Body Conditioning bez irytujących przerw lub niepotrzebnych, wytrącających momentów. Szkolenie kładzie nacisk na poprawną naukę techniki oraz funkcjonalną komunikację, która będzie ważnym elementem podczas tego szkolenia. Uwaga- bądźcie przygotowani na bardzo forsowny weekend, ponieważ każdy dzień zacznie się i skończy lekcją mistrzowską Total Body Conditioning z Jannie.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl