fit.pl mobile logo


ZUMBA fenomen w nowoczesnym fitnessie

Zumba swymi korzeniami sięga Stanów Zjednoczonych, ale swoich zwolenników znajduje w chwili obecnej na całym świecie. Co jednak kryje się pod tą zagadkową nazwą ZUMBA?
Zumba to nic innego jak połączenie tańca i aerobiku. Warto jednak zadać sobie pytanie, co różni ją od typowych zajęć aerobiku? Należy mieć na uwadze fakt, iż w ostatnich latach aerobik rozwinął się tak bardzo, że nie sposób wymienić wszystkie jego odmiany, a pomysłów w klubach nie ma końca.

Zumba to jeden z najnowszych kierunków, który bardzo szybko zdobyła rzesze miłośników. To inspirowane południową Ameryką zajęcia taneczno- ruchowe, w których dzięki znakomitemu połączeniu latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki w prostymi krokami tanecznymi powstał nie tylko dynamiczny, ale i ekscytujący oraz niezwykle skuteczny program fitness.

Dzięki ZUMBIE fitness niewątpliwie nabrał nowego znaczenia i zamienił aerobik w świetną zabawę. Wszystko to stało się możliwe dzięki połączeniu takich rytmów jak: salsa, cumbia, merenque, flamenco, tango, raggaeton, taniec brzucha i wielu innych form tańców międzynarodowych. ZUMBA to trening zabawy i radości, dzięki którym nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów.

Trening ZUMBY pomoże zgubić zbędne kilogramy, wzmocni kondycję, a przede wszystkim wprawi w świetny humor. Dobór kroków, kombinacje ruchów, tworzenie prostych i zabawnych choreografii, jak również energetyczna muzyka gwarantuje świetną zabawę i dawkę energii, która utrzymuje się także po zakończeniu zajęć.

Fenomenem ZUMBY i tym co łączy wszystkich jej miłośników jest to, iż aby ją opanować niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych i dlatego właśnie nie tylko osoby tańczące z łatwością odnajdują się podczas zajęć ZUMBY. Atmosfera rewelacyjnej zabawy dodaje odwagi wszystkim nowo dołączającym do grupy, a nawet tym, którzy do tej pory wahali się przed uczestnictwem w grupowych zajęciach fitness.

Zumba jest przeznaczona dla każdego i nie zna żadnych ograniczeń. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby z różną sprawnością fizyczną oraz w różnym wieku. Uczestnicy treningu świetnie się bawią nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że ćwiczą. Jest to tak rewelacyjna forma, którą ludzie chcą uprawiać każdego dnia wykazując do tego pozytywne nastawienie.

Zumba łączy w sobie dynamiczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi ruchami i połączeniami, które pozwalają na zapomnienie się w tańcu.

Na całym świecie tworzą się już grupy zwolenników ZUMBY, często określane jako ZUMBA Family, skupianej ludzi kochających rytmy latynoskie. Coraz więcej organizuje się ZUMBA PARTY, na których uczestnicy poddawani są euforii ZUMBOWEGO szaleństwa.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku fitness oraz wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu TotalFit-Center z Gdańska oraz Active Niuton z Krakowa zapraszają na jedyny w Trójmieście Mikołajkowy Maraton ZUMBA FITNESS, jaki odbędzie się 5 grudnia w Klubie Fitness SPÓJNIA w Gdańsku.

Więcej informacji o Mikołajkowym Maratonie Zumba Fitness znadziejsz TUTAJ

Joanna Szank - Piechowska

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl