fit.pl mobile logo

Bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Wymarzona sylwetka bez nadmiaru tłuszczu to spełnienie marzeń każdej kobiety, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się lata. Postęp technologiczny w zakresie medycyny estetycznej jest zaawansowany, dlatego daje całe spektrum możliwości. Najlepiej korzystać z najmniej inwazyjnych, by zminimalizować ewentualne skutki uboczne.

Usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie

Modelowanie sylwetki to jeden z najczęściej pożądanych efektów przez osoby zgłaszające się do klinik medycyny estetycznej. Jak się okazuje, istnieje co najmniej kilka metod, które zakładają jak najmniejszy stopień ingerencji chirurgicznej. Jeżeli chodzi o usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie, jedną z nich jest CoolSculpting, którą wykonuje się przy pomocy urządzenia Zeltiq. Zabieg jest oparty na procesie kriolipolizy, w drodze której zbędną tkankę tłuszczową usuwa się za pomocą niskiej temperatury. Metoda jest dedykowana osobom, które dążą do wymodelowania sylwetki, natomiast nie rozwiąże problemu otyłości. Jest to alternatywa dla tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, a efekty są zauważalne po dwóch do maksymalnie czterech miesiącach. Czas trwania jednego zabiegu oscyluje w granicach jednej godziny do 90 minut. Zaletą jest również to, że zabieg wykonuje się w wygodnej dla pacjentki pozycji - siedzącej lub leżącej. To idealne rozwiązanie dla pań, które odczuwają lęk przed zastrzykami, nie jest bowiem konieczne żadne znieczulenie. Usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie dzięki metodzie CoolScultping opiera się na działaniu głowicy zasysającej tłuszcz w newralgicznych miejscach. Pomimo oddziaływania niskich temperatur, pacjentom nie grożą odmrożenia, ponieważ wspomniane głowice są wyposażone w sensory termiczne. Odczuwanie chłodu na początku zabiegu jest tylko chwilowe, dlatego nie ma powodów do zmartwień, gdyż jest to normalna reakcja.

tkanka-tluszczowa-2

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Wśród sytuacji uzasadniających skorzystanie z metody CoolSculpting znajduje się ginekomastia, czyli męska przypadłość polegająca na powiększeniu sutka. Odpowiada za to rozrost tkanki tłuszczowej w tym miejscu, najważniejsza jest jak najszybsza reakcja. Drugim wskazaniem jest otyłość miejscowa, z którą nie można poradzić sobie podczas prowadzenia diety. Usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie za pomocą opisywanej metody prowadzi do wymodelowania sylwetki, na przykład po zakończonych treningach odchudzających i diecie. Poza zaleceniami do udania się na zabieg, istnieją również przeciwwskazania do zapisów. Z tego sposobu nie powinny korzystać kobiety ciężarne oraz karmiące piersią, działanie niskich temperatur mogłoby wówczas zaszkodzić. Do przeciwwskazań zalicza się ponadto blizny w miejscach aplikacji urządzenia, dyskwalifikujące są głównie te które powstały do dwunastu miesięcy wstecz. Osoby ze stwierdzonymi przepuklinami również nie powinny korzystać z opisywanego zabiegu, by nie pogarszać swojego stanu. Jeżeli jednak żadne z powyższych nie występuje, warto skorzystać z tej metody. Tym bardziej, że po jego skończeniu nie jest wymagane poddawanie się rekonwalescencji. Można od razu wrócić do codziennych obowiązków, pracy zawodowej.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl