fit.pl mobile logo

Extreme Slash - spalacz tłuszczu idealny dla ciebie

Chcesz pozbyć się trudnych do redukcji pokładow tkanki tłuszczowej? A może chesz schudnąć, ale mimo odpowiedniej diety i treningu waga stoi w miejscu? Rozwiązaniem może być sięgnięcie po spalacz tłuszczu. My polecamy spalacz Extreme Slash, który możecie kupić w sklepie www.greatone.pl

Spalacz tłuszczu - co to właściwie jest?

 

Każdy chciałby w jak najszybszym tempie wyrzeźbić swoje ciało lub po prostu zrzucić zbędne kilogramy. „Magiczne tabletki na odchudzanie”, które sprawią, że cały tłuszcz stopnieje jak lody na słońcu!”, „Uczynią z Ciebie prawdziwą świątynie ciała!” Takie hasła często możemy przeczytać. Niestety są to tylko chwyty marketingowe, a producenci chcą sprzedawać swoje produkty w jak największych ilościach.


Spalacze tłuszczu są niczym innym jak specjalnie dobranymi, w odpowiedniej ilości, składnikami. Są to przeróżne związki chemiczne, substancje aktywne, stymulanty, których połączenie ma spowodować synergię pomiędzy nimi np. ( kofeina, guarana, extrakt z zielonej herbaty, synefryna, hordenina, efedryna i wiele, wiele innych). Można je uzyskać w laboratoriach, ale spora część występuje naturalnie w postaci ziołowej. Spalacze tłuszczu w dużej mierze wpływają na nasz układ nerwowy, samopoczucie oraz serce.

 

Extreme Slash - co go wyróżnia wśród spalczy tłuszczu?

Extreme Slash marki Yellow Ring to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych składników pokarmowych, które wspomagają proces termogenezy - ekstraktu guarany, piperyny, tyrozyny, kofeiny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, co przyczynia się do rozwoju suchej masy mięśniowej. Przeznaczony jest dla wszystkich chcących pozbyć się Trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej, choć odnajdzie swoje miejsce także w sportach wytrzymałościowych.

50589069_778296345869828_636846974577934336_n

W zestaw składników zawartych w produkcie Extreme Slash wspierających proces lipolizy wchodzi kofeina, która jest nieselektywnym inhibitorem fosfodiesterazy, enzymu odpowiedzialnego za rozpad cyklicznego adenozyno-3′,5′-monofosforanu, który uczestniczy w lipolizie. Dodatkowo kofeina stymuluje receptory β-adrenergiczne. Receptory β2 i β3 wykazują działanie zwiększające lipolizę. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (synefryna), który działa synergistycznie z kofeiną i zieloną herbatą, pobudzając organizm do produkcji większej ilości katecholamin (adrenaliny i noradrenaliny) odpowiedzialnych za lipolizę. Synefryne z powodzeniem możemy używać podczas przeziębienia czy trenując po prostu sporty wytrzymałościowe, gdyż jako swoisty legalny zamiennik efedryny, oddziałuje na wszystkie receptory beta-adrenergiczne, w tym także te odpowiedzialne za rozkurcz dróg oddechowych. Ekstrakt z zielonej herbaty, zawierający EGCG (galusan epigalokatechiny), wykazuje działanie prozdrowotne, jest silnym antyoksydantem posiadającym właściwości termogeniczne. Dodatek ekstraktu z guarany zawiera niewielkie ilości kofeiny, jednak czas jej uwalniania jest zdecydowanie dłuższy a efekt łagodniejszy. Pieprz cayenne zawierający kapsaicynę wzmaga efekt termogenezy i uwalniania katecholamin, do tego działa mocno bakteriobójczo, i wspomaga trawienie.

Dodatkowo składnikami wchodzącymi w kompozycje jest L-tyrozyna, aminokwas wykorzystywany wraz z jodem do syntezy hormonów tarczycy, odpowiedzialnej za tempo przemiany materii. Mogą być też substratem do produkcji dopaminy, neurotransmitera odpowiedzialnego za motywację i koordynację ruchową. Witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, Biotyna) uczestniczą w wielu reakcjach enzymatycznych, niezbędnych do wykorzystania zawartej w żywności energii. Biorą udział w procesie przemiany białek, tłuszczów i węglowodanów, a także w syntezie czerwonych krwinek i produkcji hormonów. Zwiększają także poziom energii i są wymagane do prawidłowej pracy układu nerwowego.

Niewątpliwie Extreme Slash Yellow Ring będzie tu nieodzownym narzędziem pozwalającym przenieść nasz organizm na wyższy poziom. Ten wieloskładnikowy preparat odnajdzie się zarówno przy redukcji tkanki tłuszczowej, pobudzenia, poprawy nastroju czy zwiększenia wydolności.

50907010_282725482395471_2795339001714704384_n

Extreme Slash - dlaczego warto sięgnąć po ten spalacz tłuszczu?

Od samego początku stosowania spalacza tłuszczu Extrem Slash miałam wrażenie, że moja wydolność organizmu znacznie się polepszyła. Miałam więcej siły podczas treningu, dzięki czemu trening był bardziej efektywny. Stosowałam go zarówno podczas treningu siłowego, jak przed treningiem cardio. Dodatkowo spalacz znacznie ograniczył mój apetyt. Po treningu nie byłam jakoś znacznie głodna, podobnie jak między posiłkami. Trzy tygodnie stosowania spalacza tłuszczu Extreme Slash, przy zachowaniu zbilansowanej diety i treningów 4 razy w tygodniu, pozwoliły mi zrzucić 4kg, przy czym zauważyłam, znaczne wyszczuplenie sylwetki.

Stosując spalacz Extreme Slash miałam mniejsze uczucie napełnienia wodą mojego organizmu. Na treningu natomiast bardziej się pociłam. Stosując Extreme Slash miałam znacznie mniejszą ochotę na słodycze. Odstawiłam dzięki niemu zupełnie kawę, gdyż przyjęcie 3 kapsułek w ciągu dnia dawało mi energetycznego kopa na cały dzień. Producent zaleca, aby brać 3 kapsułki na raz. Jednak w moim przypadku musiałam rozkładać zażywanie suplementu na cały dzień, gdyż po przyjęciu 3 kapsułek na raz miałam zgagę. Wyjątkiem były dni treningowe, kiedy przed wysiłkiem brałam 2 kapsułki na raz.

Extreme Slash  to nie tylko skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim rewelacyjna formuła ukierunkowana na wielowymiarową pomoc w trakcie pracy nad wymarzoną sylwetką. Blokowanie niepohamowanego apetytu, stymulacja metabolizmu komórek tłuszczowych, wzrost potliwości i podwyższenie temperatury ciała, a także przyśpieszenie tempa pracy metabolizmu – to jedynie część efektów, jakie możemy zyskać dzięki suplementowi Extreme Slash i zawartych w nim ekstraktach.

50534722_1224995907677263_479707371191402496_n

Co więcej, każda kolejna porcja suplementu to solidny zastrzyk energii ograniczający zmęczenie psychofizyczne w trakcie ćwiczeń, a dodatek witamin świetnie uzupełnia naszą codzienną dietę.

Pamiętajmy jednak, że Extreme Slash nie jest cudowną tabletką na odchudzanie. Jego zażywanie powinno iść w parze z odpowiednią, zdrową dietą i wysiłkiem fizycznym. Samo zażywanie tego spalacza bez zmiany w swoim stylu życia nie sprawi, że nagle schudniemy w miesiąc 5 kilogramów.

 Extreme Slash na plus:

 • lepsze samopoczucie po jego stosowaniu
 • lepsza koncetracja
 • więcej siły podczas treningu
 • hamowanie łaknienia
 • przyspieszenie pracy metabolizmu
 • ładne opakowanie

Extreme Slash na minus:

 • po zastosowaniu porcji producenta (3 kap. na raz) zgaga i nudności

Produkt możesz zakupić na stronie: https://www.greatone.pl/products/extreme-slash-90-kapsulek_11

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl