Zabieg przeszczepu włosów - dlaczego warto go przeprowadzić w Turcji?

Turcja wyróżnia się obecnie jako kraj z szybko rozwijającym się rynkiem usług medycyny estetycznej. Odwiedza ją corocznie ponad milion osób, aby skorzystać z zabiegów poprawiających urodę. Pobyt w Stambule daje możliwość połączenia leczenia z wypoczynkiem i zwiedzaniem. Co istotne, jakość zabiegów nie odbiega od tych świadczonych w Polsce i są one dostosowywane do potrzeb klientów. Kliniki mają wykształconych lekarzy i personel pomocniczy, wyspecjalizowany w swojej dziedzinie. Lekarze i personel medyczny w Turcji posiadają międzynarodową praktykę, co przekłada się na oczekiwane przez pacjentów efekty zabiegów. Tureckie kliniki medycyny estetycznej przekonują do siebie kolejnych klientów, a wyniki ich działań są najlepszą rekomendacją. Popularne wśród klientów są między innymi prowadzone nowoczesnymi metodami zabiegi przeszczepu włosów.
2023-04-06 00:00
Udostępnij
Zabieg przeszczepu włosów - dlaczego warto go przeprowadzić w Turcji?

Utrata włosów może być traumatycznym przeżyciem, które wpływa w znaczący sposób na obniżenie komfortu życia. Proces łysienia następuje stopniowo, zaczynając od zakoli i utraty gęstości w górnej części głowy, aż do kompletnego obumarcia mieszków włosowych w tych strefach. Przerzedzanie się włosów to nie tylko problem natury estetycznej. Utrata włosów często rzutuje na obniżenie samooceny, a przez to na zaburzenie funkcjonowania w codziennych sytuacjach. Zabieg przeszczepu włosów może przywrócić nie tylko utracone włosy, ale także wiarę w siebie. Łysienie jest najczęściej dziedziczne, dlatego w pewnym momencie dotyka sporej części populacji, szczególnie mężczyzn. Pokazuje to skalę problemu. Obecnie utracie włosów można przeciwdziałać za pomocą profesjonalnego przeszczepu włosów.

kfalifikacjadoprzeszczepuwlosow_1

W Polsce przeszkodą w zdecydowaniu się na zabieg może być wysoka cena przeszczepu. Uniemożliwia wielu zainteresowanym zabiegiem osobom skorzystanie z przeprowadzenia transplantacji włosów. Zabieg w Turcji jest znacznie tańszy niż w Polsce. Jego koszt stanowi około 1/3 ceny, jaką trzeba ponieść w naszym kraju, co czyni go bardziej dostępnym dla osób chcących wrócić do gęstych naturalnych włosów. Aby być zadowolonym z efektu warto wybrać wiarygodną i solidną ofertę firmy, o konkurencyjnych cenach, przeprowadzającą zabiegi w Turcji. Taką ofertę ma Jack Strong Hair.

Co zapewniamy naszym klientom?

Wybierając klinikę w Turcji nie warto kierować się jedynie ceną, trzeba spojrzeć na kompleksowość oferty i jej standard. Nasza klinika w Stambule posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia. Nie jesteśmy jedynie pośrednikiem, ale właścicielem kliniki. Dbamy o swoją markę i o zadowolenie klientów. Zabieg u nas poprzedza diagnoza stanu włosów, która kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Niestety zdarzają się sytuacje, w których zabieg przeszczepu włosów nie jest wskazany, o czym należy poinformować klienta. Sam zabieg transplantacji włosów przeprowadza lekarz. Zatrudniany przez nas lekarz i personel pomocniczy jest dobrze wykształcony i kompetentny.

gabinetprzeszczepuwlosow

Na miejscu w Stambule zapewniamy usługi tłumacza. Dzięki temu nasi klienci mają komfort komunikacji i możliwość uzyskania przed zabiegiem, w ojczystym języku, szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Opieka nad pacjentami nie kończy się na samym zabiegu transplantacji włosów. Trwa kolejny rok po zabiegu, kiedy następuje proces gojenia skóry głowy i wzrostu nowych włosów. Każdy pacjent otrzymuje wskazówki dotyczące dbania o nowo przeszczepione mieszki włosowe. Warto wiedzieć już przed podjęciem decyzji o przeszczepie, że włosy rosną przez kilka tygodni po zabiegu, a następnie wypadają. Należy być na to przygotowanym, ponieważ nie oznacza to porażki zabiegu. Przeszczepione mieszki włosowe pozostają w skórze i to z nich ostatecznie wyrastają trwałe włosy. Ten proces może potrwać do roku, stąd oferowana aż roczna opieka nad pacjentem.

klinikajackstronghair

Jaki jest przebieg procedury transplantacji włosów w Turcji?

Klinika Jack Strong Hair to gwarancja, że zabieg przeszczepu włosów odbędzie się w sposób bezpieczny i przyniesie oczekiwane rezultaty. A o to przecież chodzi. Przeprowadzamy zabiegi zaawansowaną metodą szafirowe mikro FUE (Follicular Unit Excision), polegającą na pobraniu, na przykład z części potylicznej głowy, a następnie na przeniesieniu w inny obszar mieszków włosowych. Dla osiągnięcia zadowalającego efektu końcowego ustalamy przed zabiegiem przeszczepu włosów, jaka liczba mieszków włosowych ma być przeniesiona w pozbawiony włosów obszar głowy. Jest to kilka tysięcy graftów. Ponadto w cenie przewidujemy zabieg uzupełniający, jeżeli u pacjenta nie przyjmie się co najmniej 90 procent graftów.

pacjencipopszeszczepiewlosow

Metoda FUE jest właściwie bezbolesna, ponieważ przeszczep włosów odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Jako dodatkowo płatną usługę już po przeszczepie proponujemy terapię laserową, która przyspiesza gojenie głowy, poprawia wyniki leczenia i wzmacnia włosy, nadając im pełniejszy wygląd. Między innymi dzięki temu osiągamy doskonałą efektywność zabiegów przeszczepu włosów metodą FUE. Nasze konkurencyjne ceny i wielu zadowolonych klientów to argumenty przemawiające na rzecz wykonania zabiegu przeszczepu włosów w Turcji z firmą Jack Strong Hair.

kosmetykipoprzeszczepiewlosow