Zabiegi pielęgnacyjne przygotowane z myślą o potrzebach męskiej skóry, dawka adrenaliny i sportowych wyzwań, a może relaksujący wypad na ryby lub gra w golfa?  W hotelu Młyn Klekotki resort & spa każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie  
fit.pl
2010-08-11 00:00
Udostępnij
SPA dla mężczyzn
spamezczyxnieJeszcze do niedawna salony i ośrodki SPA były głównie domeną kobiet. Dziś nikogo już nie dziwi widok mężczyzn korzystających z zabiegów relaksacyjnych, masaży czy sauny. Coraz więcej panów dba o swoją kondycję, urodę oraz dobre samopoczucie, dlatego skierowana do nich oferta SPA z roku na rok powiększa się. Położony na Mazurach hotel Młyn Klekotki resort & spa przygotował dla mężczyzn wiele atrakcji. Bogaty pakiet sportowo-rekreacyjny oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb męskiej skóry pozwolą panom zapomnieć o codziennym stresie.

Sport i odprężenie

Pobyt w hotelu Młyn Klekotki resort & spa to czas odpoczynku, aktywności oraz odprężenia. Ponad 100-hektarowy teren wokół hotelu zapewnia kontakt z mazurską przyrodą i umożliwia przyjemne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Panowie mogą tu m.in. zagrać w tenisa, pojeździć na rowerach górskich, pobiegać po lesie lub popływać łódką po jeziorze. Niedaleko obiektu, około 20 minut jazdy samochodem, znajduje się mistrzowskie pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club. Dzięki temu amatorzy golfa mogą połączyć sportową pasję
z pobytem w hotelu.

Klekotki to także raj dla wędkarzy. Wspaniałe łowiska, krystaliczna woda oraz cisza gwarantują prawdziwy relaks i radość z udanych połowów. Nie zapomniano także o miłośnikach mocnych wrażeń. Z pewnością dostarczy ich wycieczka quadami po mazurskich lasach. Zakręty, strome wzniesienia, przeprawy błotne i leśne zaułki – to wyzwania godne prawdziwych mężczyzn.

 

Relaks w SPA

Po dniu pełnym sportowych atrakcji mężczyźni mogą skorzystać z bogatej oferty młyńskiego SPA. Szczególnie polecane są odprężające kąpiele ziołowe oraz masaże z różnych stron świata, m.in. masaż indiański, masaż tajski stóp oraz oparty o własne receptury klekotkowy masaż miodowy. Hotelowe SPA oferuje także programy pielęgnacyjne na twarz i ciało dostosowane do potrzeb męskiej skóry.

Ponieważ panowie rzadko pamiętają o kremach i balsamach, jednym z polecanych mężczyznom zabiegów jest kompleksowa kuracja nawilżająca, wykorzystująca dobroczynne działanie warmińskich miodów. Zabieg na ciało „Magiczny miód” to połączenie masażu oraz zabiegu nawilżająco-odżywczego. W skórę jest wmasowywana specjalna emulsja przygotowana na bazie miodu, olejków drenujących oraz soli z Morza Martwego. Po kuracji ciało jest gładkie i odżywione. Natomiast panom, którzy odczuwają długotrwały stres i napięcie, hotel poleca pakiet antystresowy. W jego skład wchodzą kąpiel relaksująca, masaż aromaterapeutyczny ciała oraz masaż twarzy.

www.fit.pl