Poznaj suplementy na trawienie, które pomogą cieszyć się wiosennym grillem ze znajomymi bez martwienia się o niestrawności i zaparcia.
2023-05-23 00:00
Udostępnij
Suplementacja wspierająca trawienie

Za oknem pogoda coraz piękniejsza i zachęca do tego, aby spotykać się z przyjaciółmi i wraz z nimi grillować.
Miło spędzony czas i pyszne jedzenie to niestety tylko jedna strona medalu – drugą są zgaga, pieczenie przełyku i odbijanie wywoływane m.in. zbyt obfitym posiłkiem.

Po zakończonym grillowaniu powinniście pomyśleć o suplementach diety wspierających trawienie, które są przeznaczone dla osób mających problemy związane z niestrawnością i zaparciami.

Suplementy na trawienie pomagają pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii, a także wspomagają trawienie pokarmów. Pozytywnie wpływają na naszą florę jelitową, wytwarzanie soków żołądkowych i trzustkowych, a także produkcję żółci w wątrobie.

BeOrganic Kurkuma BIO na trawienie

Kurkuma jest jedną z najbardziej cenionych roślin na świecie. Pochodzi z subkontynentu indyjskiego, gdzie używana była od tysięcy lat jako przyprawa i zioło lecznicze. Dziś jest stosowana na całym świecie jako suplement diety, przyprawa, naturalny środek spożywczy, a nawet jako składnik kosmetyczny. Najnowsze i zaawansowane metody naukowe potwierdziły korzyści zdrowotne ze stosowania unikalnych jej związków. Potwierdzono, że kurkuma zawiera związki o silnych właściwościach zdrowotnych. Związki te zwane są kurkuminoidami, z których najważniejszym jest kurkumina. Kurkumina jest głównym, aktywnym składnikiem kurkumy, jest silnym przeciwutleniaczem. Kurkumina jest jednym z najpopularniejszych, tradycyjnie używanych ziół, często znana również "złotą przyprawą". Jest uprawiana w różnych częściach Indii i innych krajach azjatyckich. Kurkumina jest rozpuszczalna w tłuszczach, więc należy spożywać ją podczas posiłku.
BeOrganic Kurkuma BIO 500 mg jest produktem pozyskanym w procesie ekstrakcji, co czyni nasz produkt jako unikat na rynku certyfikowanych ekologicznie suplementów diety w Polsce.

Liver Regeneration Complex

Liver Regeneration Complex x 90 Vege Caps to unikalny complex do regeneracji wątroby: zioła, aminokwasy, roślinne ekstrakty! Sylimaryna regeneruje komórki wątrobowe, pomaga chronić komórki wątroby, przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci, pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Karczoch zwiększa wydalanie wody przez nerki, wspomaga zdrowie jelit, pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

MULTI Enzyme Complex PRO

MULTI Enzyme Complex PRO x 90 VEGE CAPS to preparat w formie suplementu diety, zawierający MULTI kompleks roślinnych enzymów trawiennych, uzupełnionych o probiotyk i prebiotyk oraz betainę HCL.

BeOrganic Wątroba BIO

BeOrganic Ostropest BIO + Karczoch BIO 400 mg jest produktem pozyskanym w procesie ekstrakcji, co czyni nasz produkt jako unikat na rynku certyfikowanych ekologicznie suplementów diety w Polsce. Ostropest plamisty (Silybum marianum L.) to rośliny należąca do rodziny astrowatych, pochodząca z obszaru śródziemnomorskiego. Lecznicze działanie ostropestu znane było już od starożytności. Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) jest rośliną należącą do tej samej rodziny co ostropest plamisty. Dzięki swojemu szerokiemu działaniu jest ceniony w zielarstwie i medycynie, m.in.: chroni wątrobę oraz wspomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.