Wspaniały i gościnny klub udzielił nam swoich wnętrz na szkolenie z techniki Pilates i Piłek fitball
fit.pl
2009-04-29 00:00
Udostępnij
Wspaniały i gościnny klub udzielił nam swoich wnętrz na szkolenie z techniki Pilates i Piłek fitball. Poniżej prezentujemy razem z Amelia Romańską, jedna z instruktorek Gold’s Gym ćwiczenia w parach na piłce Fitball
O Gold’s Gymie


W bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Wilanowskiego, na terenie uroczego kompleksu mieszkalnego Rezydencja Królewska, otworzyło jesienią swoje gościnne progi, wielofunkcyjne centrum fitness i wellness - Gold's Gym Fitness & Wellness Centre.


Na ponad 2000 m2 klub oferuje wszystko, czego może potrzebować ciało i dusza współczesnego, aktywnego człowieka:
 • w pełni wyposażona sekcja urządzeń do treningu wytrzymałościowego
 • najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń siłowych
 • profesjonalne doradztwo w zakresie każdego rodzaju treningu
 • trening obwodowy
 • 3 studia do ćwiczeń grupowych
 • rowerki treningowe
 • pełnowymiarowy basen, basen dla dzieci, jacuzzi
 • łaźnia parowa
 • sauna
 • masaże
 • gabinet kosmetyczny
 • solarium
 • sklep firmowy

Czerpiąc z ponad czterdziestoletniego doświadczenia Gold's Gym i zapewniając najwyższą jakość usług stworzono miejsce o unikalnej atmosferze, pełne pozytywnej energii. Pięknie brzmi i jest całkowicie realne hasło: „Wraz z nami nasi klubowicze osiągną swoje cele i zrealizują marzenia”.


Polecam i zapraszam do wspaniałego Gold’s Gym w Warszawie. Więcej na www.goldsgym.pl


Dlaczego GoldS Gym ?


Misja sieci:


Pozytywnie wpływać na życie ludzi, dając im dostęp do najlepszej jakości usług fitness.


Kluby zostały stworzone by pomagać ludziom realizować ich cele i odkryć w sobie wewnętrzną siłę. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest połączenie ogromnej różnorodności zajęć i urządzeń fitness z ekspercką wiedzą wypracowaną przez dziesięciolecia.

[-------]


Gold’s Gym oferuje najnowszy sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego, jak również bogaty program zajęć grupowych, obejmujący zajęcia choreograficzne, wzmacniające, jogę, cycling, pilates i wiele innych. Co najważniejsze, przyjazne, motywujące i wspierające środowisko dla treningów, pełne ludzi zaangażowanych w realizację swoich celów.


GoldS%20Gym03
 


Trenerzy i instruktorzy Gold’s Gym to fachowcy na najwyższym światowym poziomie. Potrafią równie skutecznie pomóc klubowiczce próbującej wrócić do formy po ciąży, jak i maratończykowi pragnącemu pobić swój kolejny życiowy rekord. Czerpiąc z ponad 40-letniego doświadczenia Gold’s Gym pomaga każdemu klubowiczowi odkryć i wykorzystać jego indywidualny potencjał.


Wszyscy w Gold’s Gym wiedzą, że założenie koszulki Gold’s Gym oznacza coś wyjątkowego. W jednej chwili klient staje się częścią wspólnoty, która milionom ludzi w 26 krajach świata pomogła spełnić ich marzenia. W dzisiejszych czasach każdy z nas szczególnie potrzebuje siły. Siły by być lepszym rodzicem, siły by pokonać chorobę, siły by osiągać coraz więcej w sporcie. Siła ma wiele znaczeń. „W Gold’s Gym wiemy, że każdy może ją w sobie odkryć. Pomagamy w tym od ponad 40 lat”.


Gold’s Gym jest autorytetem w dziedzinie fitnessu począwszy od daty otwarcia pierwszej placówki w 1965 roku w Venice Beach, Kalifornia (USA). Była to siłownia w pełnym tego słowa znaczeniu, a Gold’s Gym szybko zyskało miano „Mekki dla Kulturystów”.


W 1977 roku Gold’s Gym zyskał międzynarodowy rozgłos dzięki wykorzystaniu klubu w filmie dokumentalnym: "Pumping Iron" z udziałem takich sław kina jak Arnold Schwarzenegger i Lou Ferrigno. Tak oto począwszy od jego pierwszej siłowni w Venice, Gold’s Gym urósł do rangi największej sieci klubów fitness na świecie z ponad 600 lokalizacjami w 30 krajach.

[-------]


Dzisiaj Gold’s Gym nieustannie poszerza swój zakres usług oferując najnowocześniejsze urządzenia oraz profesjonalną ofertę różnorodnych form ćwiczeniowych zarówno w zakresie ćwiczeń indywidualnych jak i grupowych.


Golds%20Gym07
 


Gold’s Gym, z ponad 3 milionami członków na świecie, kontynuuje zmianę stylu życia poprzez pomoc swoim klientom w pełnym wykorzystaniu przez nich ich indywidualnego potencjału. Gold’s Gym to miejsce wybierane zarówno przez amatorów jak i profesjonalnych sportowców – każdego, kto poważnie traktuje dbałość o kondycję fizyczną.

GoldS%20Gym05 Golds%20Gym01


[-------]

Udało mi się podczas podroży poślubnej odwiedzić pierwsze Gold’S Gym położone na plaży Venice Beach i podziwiać proporcjonalnie, harmonijnie wyrzeźbione ćwiczeniami i namaszczone olejkiem, ciała ćwiczących w promieniach kalifornijskiego słońca – tak, każdy może podziwiać nie wchodząc do klubu – część stanowisk jest zachęcająco na tarasie z widokiem na Ocean...


Z tamtych czasów pozostał mi top z logo GoldsGym i wspomnienia...

Golds%20Gym06 GoldS%20Gym02


Polecam i zapraszam do wspaniałego GoldS Gym w Warszawie i na kolejne szkolenia we wrześniu . Szczegóły na www.goldsgym.pl a dotyczące szkoleń niebawem na Fit.pl


dr Jolanta Ignaszewska-Kühbauch
www.fit.pl