Medicover i Well Fitness wprowadzają innowacyjne rozwiązania dla zdrowia kręgosłupa

W ramach innowacyjnych działań synergicznych między spółkami Medicover, kluby Well Fitness w Polsce oferują nową usługę - trening medyczny z Certyfikowanymi Trenerami Rehasport. Ta inicjatywa skierowana jest do osób zmagających się z bólami kręgosłupa, chorobami metabolicznymi oraz innymi specyficznymi potrzebami zdrowotnymi, zwłaszcza po rehabilitacji kontuzji.
Ilona WIlk
2024-06-25 16:27
Udostępnij
Medicover i Well Fitness wprowadzają innowacyjne rozwiązania dla zdrowia kręgosłupa

Trenerzy, certyfikowani przez Rehasport Clinic - lidera w dziedzinie rozwiązań ortopedycznych i medycyny sportowej na polskim rynku, są dostępni we wszystkich siłowniach Well Fitness. Oferta ta jest szczególnie ważna dla osób cierpiących z powodu siedzącego trybu życia, często spowodowanego brakiem ergonomicznego miejsca pracy podczas pracy zdalnej.

Nowa usługa jest również skierowana do osób, które obawiają się trenować samodzielnie, na przykład seniorów rozpoczynających swoją przygodę z aktywnym trybem życia, osób zmagających się z otyłością, które mają ograniczoną mobilność i potrzebują wsparcia w doborze odpowiednich ćwiczeń oraz akcesoriów treningowych, a także kobiet wracających do formy po ciąży.

Trening medyczny prowadzony przez Certyfikowanego Trenera Rehasport to kolejny wyróżnik marki Well Fitness na rynku. Inicjatywa ta wspiera wizję marki jako pierwszego wyboru dla osób początkujących oraz tych, którzy traktują ćwiczenia jako kluczowy element profilaktyki zdrowotnej. Dzięki temu Well Fitness umacnia swoją pozycję na rynku, oferując usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i podkreślając znaczenie zdrowego trybu życia.

Medicover i należąca do firmy sieć Well Fitness, tworzą nowoczesne rozwiązania, które pomagają dbać o zdrowie i dobre samopoczucie klientów, promując jednocześnie aktywność fizyczną jako fundament zdrowego życia.