Nowoczesna siłownia Well Fitness w Warszawie – Holistyczne podejście do zdrowia w Medicover

Medicover konsekwentnie rozwija swoją sieć siłowni, stawiając na holistyczne podejście do zdrowia i aktywności fizycznej. Najnowszym przykładem tego podejścia jest otwarcie nowego klubu Well Fitness w Warszawie, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Gocław przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 41. Klub ten jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co daje użytkownikom pełną swobodę w wyborze dogodnego czasu na trening.
Ilona WIlk
2024-06-06 17:03
Udostępnij
Nowoczesna siłownia Well Fitness w Warszawie – Holistyczne podejście do zdrowia w Medicover

Przestrzeń dostosowana do różnorodnych potrzeb

Nowy klub Well Fitness oferuje ponad 2300 m² przestrzeni do ćwiczeń, podzielonej na różne strefy, które odpowiadają na potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników aktywności fizycznej. Wśród dostępnych stref znajdują się:

  • Strefa Cardio z nowoczesnym sprzętem do biegania, jazdy na rowerze i innych form aktywności cardio.
  • Strefa Funkcjonalna, idealna do treningów opartych na funkcjonalnych ruchach, poprawiających ogólną sprawność i siłę.
  • Strefa Wolnych Ciężarów dla entuzjastów treningu siłowego z hantlami i sztangami.
  • Strefa Stretchingu, przestrzeń do rozciągania i regeneracji mięśni po intensywnym treningu.
  • Strefa Jazdy na Rowerze dla pasjonatów indoor cycling.
  • Sala Fitness, przeznaczona do zajęć grupowych, oferująca szeroki wybór różnych form aktywności.

Innowacje i ekologiczne rozwiązania

Well Fitness wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wyposażeniem, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak maszyna Well Hydrated. To urządzenie do wody i napojów izotonicznych jest nie tylko ekonomiczne i wygodne dla klubowiczów, ale również przyczynia się do zmniejszenia zużycia plastiku, co wpisuje się w ekologiczne podejście Medicover.

Oferta dla każdego

Kluby Well Fitness, jako wiodąca marka siłowni w Polsce, zapewniają 24-godzinny dostęp do obiektów, bogatą ofertę zajęć grupowych oraz profesjonalne konsultacje trenerskie. Szeroki zakres usług i nowoczesne udogodnienia sprawiają, że Well Fitness jest idealnym wyborem zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i dla tych, którzy traktują sport jako nieodłączny element swojego życia.

Medicover, poprzez rozwijanie sieci Well Fitness, podkreśla znaczenie zdrowego stylu życia, w którym aktywność fizyczna odgrywa kluczową rolę. Nowa siłownia w Warszawie to kolejny krok w realizacji tej misji, oferując użytkownikom najlepsze warunki do dbania o zdrowie i kondycję.

Nowy klub Well Fitness w Warszawie już otwarty! Medicover zaprasza wszystkich chętnych do dołączenia do społeczności, która dba o zdrowie i dobrą formę, oferując nowoczesne i komfortowe warunki do treningu przez całą dobę.

 
na podstawie materiałów z mediów społecznościowych