Studio treningowe Siódme Poty podejmuje współpracę z firmą PROUD

Studio treningowe Siódme Poty na Wilanowie to miejsce stworzone z myślą o osobach pragnących nabrać sił, zregenerować się i osiągnąć wyznaczone cele w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Studio to wyróżnia się nie tylko nowoczesnym podejściem do treningu, ale także współpracą ze specjalistami, którzy łączą trening sportowy z fizjoterapią oraz diagnostyką USG, co stanowi unikalne połączenie na rynku fitness.
Ilona WIlk
2024-07-09 10:46
Udostępnij
Studio treningowe Siódme Poty podejmuje współpracę z firmą PROUD
media społecznościowe PROUD GROUP

Współpraca z PROUD: Kompleksowe wyposażenie

Rozwój studia treningowego Siódme Poty był możliwy dzięki współpracy z firmą PROUD, która kompleksowo wyposażyła obie lokalizacje w sprzęty najwyższej jakości. Jak podkreślają właściciele studia, kluczowym elementem udanej współpracy było zaufanie zbudowane podczas realizacji pierwszego projektu.

„Zaufanie, które zbudowaliśmy podczas pierwszej realizacji, było kluczowe. Profesjonalne prowadzenie projektu ze strony opiekuna, który doskonale znał nasze potrzeby, pozwoliła nam czuć się pewnie i bezpiecznie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, mogliśmy skupić się na tym, co najważniejsze – na tworzeniu miejsca, które będzie służyć naszym klientom przez lata,” mówią właściciele.

Dlaczego PROUD?

Decyzja o wyborze PROUD jako dostawcy sprzętu była naturalnym wyborem dla właścicieli Siódme Poty. Jak sami przyznają, pozytywne doświadczenia z pierwszym studiem, które również zostało wyposażone przez PROUD, utwierdziły ich w przekonaniu, że nie ma potrzeby poszukiwania innych ofert.

Nasze pierwsze studio jest wyposażone w sprzęt firmy PROUD, na którym ćwiczymy codziennie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, dlatego nie mieliśmy potrzeby sprawdzania innych ofert. Wiedzieliśmy, że PROUD dostarczy nam sprzęt najwyższej jakości, który spełni nasze oczekiwania i pozwoli naszym klientom trenować w najlepszych możliwych warunkach.”

Przyszłość z PROUD

Firma PROUD nie tylko dostarcza sprzęt, ale także wspiera trenerów personalnych w tworzeniu własnych przestrzeni treningowych. Oferują pomoc w doborze sprzętu, tworzeniu wizualizacji przestrzeni, kompleksowym montażu oraz wsparciu w innych ważnych aspektach na bazie swojego doświadczenia.

 

1
2
3