Dużym atutem klubu jest rozbudowana strefa relaksu, w której znalazły się m.in. sauny, leżaki, ściana solna i lodospad. To wszystko z myślą o użytkownikach, którzy oprócz aktywności fizycznej cenią sobie kompleksową regenerację.
– „Zdrofit Ursus to kolejny krok w zwiększaniu dostępności nowoczesnej infrastruktury treningowej na obrzeżach aglomeracji. Od pierwszego dnia stawiamy na przyjazną atmosferę i budowanie relacji. Nasi klubowicze przychodzą tu nie tylko po formę, ale też po motywację i chwilę dla siebie” – podkreśla Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.
Nowy klub idealnie wpisuje się w filozofię marki Zdrofit, która zachęca do aktywnego trybu życia pod hasłem #RuchToCoLubisz, oferując wysoką jakość usług i atmosferę wspierającą zdrowy styl życia.
#Zdrofit #Fitness #RuchToCoLubisz #Wellness #BenefitSystems