fit.pl mobile logo

Body Balance – nowość w Body and Mind Fitness

Podczas konwencji FIT Style przedstawiciele szkoły Les Mills prezentowali nowy trend Open and Mind – Body Balance. Czym są te zajęcia?
Body Balance opracowany został w szkole Les Mills.

- Body Balance jest to połączenie jogi, tai chi i pilatesu. Nieważne w jakim zakątku świata uczestniczysz w zajęciach Body Balance, te zajęcia zawsze są takie same, dzięki połączeniu jogi, tai chi i pilatesu – tłumaczył nam podczas konwencji Fit Style Adam Gripenblom, przedstawiciel szkoły Les Mills - Ten trend pochodzi ze szkoły Les Mills, z Nowej Zelandii.

Ćwiczenia opierają się na elastyczności i wytrzymałości, pozostawiając nam uczucie spokoju i skupienia. Skupienie, odpowiednie ćwiczenia oddechowe oraz starannie dobrane kombinacje ruchowe w rytmie odpowiednio dobranej muzyki, pozwalają ćwiczyć siłę, równowagę oraz ruch. Kombinacja ćwiczeń ruchowych zapewnia wewnętrzną równowagę i harmonię.

Co zyskasz dzięki ćwiczeniom BodyBalance?
  • Wzmocnisz wszystkie grupy mięśni.
  •  Poprawisz koordynację i postawę.
  • Zmniejszysz napięcie i stres.
  • Poprawisz elastyczność.

[-------]

- Tworząc tego typu zajęcia, wzięliśmy to, co najlepsze z tych trzech pozornie odmiennych dyscyplin. Body Balance to zajęcia, które pozwalają na holistyczne podejście do ćwiczeń i zapewniają idealną harmonię ciała i umysłu – mówił Adam.

Każde zajęcia trwają 45 minut, z czego 10 minut przeznaczonych jest na medytację i relaks. Na początek ćwiczący wykonują łatwe ruchy Tai Chi, które mają wprowadzić ich w odpowiedni nastrój, pozwolić na podróż w głąb siebie. Następnie instruktor prowadzi uczestników zajęć przez różne sekwencje jogi i pilatesu, pozwalające na rozciągnięcie i wzmocnienie odpowiednich grup mięśniowych.

- Polska jest dla nas doskonałym miejscem, by zakorzenić tu zajęcia Body Balance. Les Mills odniósł sukces na całym świecie, dlaczego więc nie spróbować w Polsce – wyjaśnił nam Adam.

Adam przypomniał również, że rozpoczynając ćwiczenia nie powinniśmy się spieszyć. Najpierw musimy wyrównać oddech. Natomiast muzyka towarzysząca lekcji nie może być zbyt głośna, najlepiej relaksacyjna.

Na pytanie czy ten nowy trend przyjmie się w Polsce, Adam odpowiada:

- Absolutnie jestem tego pewien. Ludzie w Polsce wciąż poszukują coraz to nowych rozwiązań, a dodatkowo są otwarci na nowe trendy i rozwiązania. Pilates i joga są bardzo popularne w Polsce, tak więc załapanie o co chodzi w Body Balance dla Polaków nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Zobacz jak wyglądają te zajęcia

 
 
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl