fit.pl mobile logo

Baw się i spalaj kalorie

W USA powstaje coraz więcej klubów, oferujących swoim użytkownikom świetną zabawę zamiast tradycyjnych ćwiczeń. Bieganie, pływanie, skakanie i wspinaczka to doskonałe metody na zrzucenie zbędnych kilogramów. I nie trzeba tu wcale drogich maszyn cardio
W klubie „The Monkey Bar Gymnasium”, w Madison 85% członków ćwiczy 3 razy w tygodniu – potrajając przy tym średnią krajową – a efektem ich wysiłku jest strata 8 kg tłuszczu w ciągu 2 miesięcy.

Ich metody warte są przetestowania. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej pomogą nam się zrelaksować. Bo jak wiadomo, dobra zabawa jest na wagę złota. Warto przypomnieć sobie, co lubiliśmy robić będąc dzieckiem i teraz wykorzystać to w walce o dobrą formę i szczupłą sylwetkę. I dobrze robić to w plenerze, bo w końcu mamy wiosnę. Oto kilka pomysłów:

1. Jeśli jako dziecko kochałaś: HULA HOP

wypróbuj: taniec z Hula Hop
spalanie: 306 kal / godz

Powiększone koła hula hop dla fitnessu są lepszym rozwiązaniem, niż ich dziecięce odpowiedniki. Hula-hop jest treningiem aerobowym, w który zaangażowane są głównie mięśnie brzucha i talii. Takie ćwiczenia są dobrym sposobem spalania tłuszczu i kształtowania mięśni uczestniczących w ruch.

2. Jeśli jako dziecko kochałaś: WSPINAĆ SIĘ NA DRZEWA

wypróbuj: wspinaczkę skałkową
spalanie: 528 kal / godz

Niewtajemniczeni uważają, że wspinać się można jedynie przy okazji zdobywania wysokich szczytów górskich. Zapominają o tym, że nawet niskie skałki mogą być o wiele bardziej trudne do pokonania niż wielotysięczniki. Wspinać można się też na mosty, murki i specjalnie do tego przygotowane ścianki, które łatwo znaleźć w wielu miejscowościach turystycznych. Dla bardziej zaawansowanych i wytrwałych wspinaczy jest też coś ekstra – ścianki lodowe, w Polsce jeszcze mało popularne.

3. Jeśli jako dziecko kochałaś: SKAKAĆ PO ŁÓŻKU RODZICÓW

wypróbuj: poodbijać się
spalanie: 567 kal / godz

Idealnie do tego typu ćwiczeń nada się trampolina. Skakanie po łóżku rodziców czy tapczanie babci w pewnym wieku po prostu już nie przystoi. Ćwiczenia na trampolinie wzmacniają nogi i świetnie nadają się do spalania tłuszczu, nie obciążając przy tym stawów.

4. Jeśli jako dziecko kochałaś: BIEG NA ORIENTACJĘ

spalanie: 612 kal / godz

Uczestnicy biegu na orientację oprócz wrodzonej inteligencji i siły własnych mięśni, używają tylko kompasu i mapy, aby dotrzeć do rozmieszczonych po całym terenie punktów kontrolnych. Taka zabawa przyczynia się do poprawy kondycji i co ważniejsze, pozwala na szybkie i przyjemne zrzucenie wagi.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
karolinaa12649126

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! https://zapodaj.net/3b1d280fcd849.png.html

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl