Twój Lunchbox - zdrowie i elegancja w jednym. KONKURS

Coraz częściej, zamiast restauracji, wybieramy własne wyroby. Kiedyś, nawet pięknie i elegancko przygotowany przez nas posiłek po wyjęciu z opakowania, tracił swój zachęcający wygląd. Teraz mamy możliwość wyboru takich pojemników na jedzenie, które nie tylko są bezpieczne, ale również podkreślą walory estetyczne posiłku. Firma „TwójLunchbox” proponuje największy wybór  pojemników na jedzenie w Polsce. W sklepie znajdziemy zestawy z torbami termicznymi, termosami, kubkami, dzięki czemu można kupić zestaw na różnego rodzaju posiłki, nawet dla całej rodziny
fit.pl
2015-11-03 00:00
Udostępnij
Twój Lunchbox - zdrowie i elegancja w jednym. KONKURSKONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody wędrują do:

janina.pal@

adam-kowalczyk1985@


d.dryjkowska@

mateuszek.okruszek@

Gratulujemy :)

Pojemniki na żywność, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność. Jeśli codziennie pakujesz śniadanie czy lunch do pracy lub szkoły, wiesz, ile odpadów można wygenerować używając foliowych torebek do pakownia żywności. Może warto zmienić to i zacząć stosować nowoczesne pojemniki na lunch... Coraz bardziej popularne stają się kolorowe bento boxy czyli pojemniki z przegródkami. Dzięki oddzielnym komorom, można do nich włożyć urozmaicone zdrowe jedzenie, a posiłek pozostanie długo apetyczny i nie wymiesza się. Wybór jest tak duży, że każdy może dobrać odpowiednią dla siebie pojemność, ilość przegródek czy sposób zamykania. Do wyboru są duże pudełka o pojemności nawet 1,5 litra (około 6 szklanek jedzena), mniejsze - z kilkoma przegródkami - na kawałki owoców czy warzyw, a nawet małe 2-i 1-komorowe pojemniczki na przekąski czy dippy.

Jeden pojemnik na lunch to dużo mniej zużytych torebek foliowych. Niektórzy codziennie pakuja śniadanie w folię spożywczą czy aluminiową , a to jeszcze w worek czy torebkę, które później wyrzucają. Jedna kilkuosobowa rodzina wyrzuca rocznie do kilkuset torebek foliowych!
konkurs
Bądźmy eko i nie zaśmiecajmy naszej planety! Pojemnik na żywność to rozwiązanie, które zapewnia, że będziemy generować mniej śmieci.

Łatwo zatem zauważyć, że dobrze dobrany pojemnik na żywność może spełnić kilka ważnych funkcji: pomóc w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych, przyczynić się do oszczędzania jedzenia i pieniędzy, a nawet wspierać naszą planetę!
www.twojlunchbox.pl