Elimunują wirusy (w tym SARS COV -2) a jednocześnie pomagają oszczędzić na środkach czystości. Innowacyjne systemy VireWall wkraczają do branży fitness

Według raportu The European Health & Fitness Marke, opracowywanego co roku przez Deloitte przy współpracy z Europe Active, Polska jest siódmym co do wielkości rynkiem fitness w Europie, który generuje ok. 1 mld dolarów przychodów rocznie. Pandemia mocno wpłynęła na funkcjonowanie obiektów sportowo - rekreacyjnych, powodując ogromną destabilizację. Po ponownym otwarciu widać coraz większe zainteresowanie klientów uczęszczaniem do klubu fitness. Coraz częściej tranujemy dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
2023-11-17 00:00
Udostępnij
Elimunują wirusy (w tym SARS COV -2) a jednocześnie pomagają oszczędzić na środkach czystości. Innowacyjne systemy VireWall wkraczają do branży fitness

Mając to na uwadzę, a także obserwując zmieniające się trendy w branży fitness, firma IOS Polska wprowadziła na rynek innowacyjne systemy VireWall. W portfolio firmy znajdują się efektywne oczyszczacze i sterylizatory powietrza, a także jedyny na świecie sterylizator powierzchni - VireWall Soluva Zone H. Ten ostatni nie tylko pomaga usunąć w sposób bezpieczny wirusy, bakterie, grzyby, pleśń, ale dodatkowo przyczynia się do znacznej oszczędności budżetu, na środkach czystości i detergentach. Jak podaje Markus Knappertsbusch, właściciel Gym Project, który wyposażył kluby fitness w innowacyjne rozwiązania, miesięcznie oszczędza 4000 euro na środkach do dezynfekcji.

VireWall to polski, innowacyjny system o nowoczesnym desingu, stanowiący najbardziej efektywne rozwiązanie do profesjonalnego oczyszczania powietrza. Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii (m.in filtry HEPA, strefa do dezynfekcji UV-C), system VireWall wyraźnie przyspiesza oczyszczenie powietrza (w 99,995%), szybko uzyskując znaczące obniżenie stężenia zarodników pleśni, roztoczy obecnych w kurzu, niepożądanych bakterii oraz wirusów, w tym szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia wirusów SARS-CoV-2. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami (zobacz film z badań: https://vimeo.com/manage/videos/638675489?embedded=true&source=video_title&owner=154234511.

Oczyszczacze powietrza virewall bardzo dobrze się sprawdzają w przestrzeni klubów fitness, wpływając przy tym na retencję klubowiczów oraz zysk. Kluby fitness w Niemczech coraz częściej wybierają nasze rozwiązania. Wiele obiektów sportowych z naszą pomocą już doświadczyło korzyści płynących z naszych rozwiązań, a my jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć systemy, które wpływają pozytywnie na Wasze interesy. Oto, dlaczego nasze urządzenia to kluczowy element sukcesu w branży fitness, przekonuje Artur Wasilewski, Przedsiębiorca, właściciel, kilku firm w tym IOS IntelligenteOberflächenSysteme GmbH jak i VireWall Polska.

Dlaczego systemy virewall są rekomendowane w klubach fitness?

Zdrowie i bezpieczeństwo klientów - Oczyszczacze VireWall są wyposażone w zaawansowane technologie, które eliminują wirusy, bakterie i alergeny z powietrza. To oznacza, że Klub fitness staje się miejscem, gdzie klienci czują się bezpiecznie i mogą trenować mając pewność, że są chronieni przed potencjalnymi zagrożeniami zdrowotnymi.
Poprawa komfortu treningi - Czyste i zdrowe powietrze ma ogromne znaczenie dla komfortu podczas treningu. Oczyszczacze poprawiają jakość powietrza w klubie, co przekłada się na lepsze samopoczucie, większą wydajność i mniejsze dolegliwości alergiczne u klientów. Dlatego mogą oni skupić się na osiąganiu swoich celów treningowych.
Wzrost reputacji i lojalności klientów - korzystając z oczyszczaczy VireWall, klub fitness staje się synonimem dbałości o zdrowie i dobrostan klientów. To z kolei przyciąga nowych członków i buduje silne relacje z obecnymi, co wpływa na ich lojalność wobec klubu fitness.
Inwestycja w przyszłość - Oczyszczacze powietrza to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Wspierają one w osiąganiu celów biznesowych, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo klientów.

Naszym celem jest swtorzenie stref bezpiecznego powietrza w całej Europie. Naszym celem jest spojrzeć na problem holistycznie. Każdy z nas przebywając w przestrzeniach oddcha smogiem, który oprócz wpływania na stany depresyjne, jest przyczyną 76000 zgonów rocznie. Dodatkowo coraz większym problemem jest zwiększająca się liczba alergików. VireWall jest rozwiązaniem na te wszystkie problemy - przekonuje Artur Wasilewski.

Systemy VireWall są z powodzeniem wykorzystywane w klubach fitness w Niemczech. Jak rekomenduje Markus Knappertsbusch, właściciel Gym Project, pandemia Sars COV -2 ponownie pokazała nam, jak ważne dla naszego zdrowia jest czyste, wolne od wirusów powietrze. Dzięki wprowadzeniu do klubu systemów VireWall, możemy zaoferować naszym klubowiczom większe bezpieczeństwo. Dodatkowo filtrowanie nieprzyjemnych zapachów
i alergenów, sprawia że pobyt w klubie jest przyjemniejszy. Wykorzystanie systemów VireWall wpłynęło w moich klubach na wzrost liczby trenujących, a tym samym oszczedzność na środkach czystości. Polecam wszystkim to efektywne rozwiązanie.

Sprawdź szczegóły: www.virewall.pl