Filip Puchalski, były Dyrektor ds. zakupu nieruchomości sieci Żabka, nowym Dyrektorem Handlowym Xtreme Fitness Gyms

Od lutego br. Filip Puchalski objął stanowisko dyrektora handlowego w renomowanej franczyzowej sieci klubów fitness - Xtreme Fitness Gyms. Menedżer, wcześniej związany ze spółką Anwim oraz siecią Żabka, zapowiada nowe, ekscytujące wyzwania w swojej karierze.
Ilona WIlk
2024-02-05 20:23
Udostępnij
Filip Puchalski, były Dyrektor ds. zakupu nieruchomości sieci Żabka, nowym Dyrektorem Handlowym Xtreme Fitness Gyms
materiały prasowe

Filip Puchalski dołączył do franczyzowej sieci Żabki w październiku 2021 roku, obejmując początkowo stanowisko dyrektora ds. operacyjnych property fund, a następnie awansując na stanowisko dyrektora ds. zakupu nieruchomości od lipca 2022 r. Jego wcześniejsze doświadczenie obejmowało różne stanowiska w Anwim, gdzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego sieci Moya oraz był członkiem zarządu spółki.

Filip Puchalski, który w przeszłości współpracował m.in. z Parlamentem Europejskim, firmą Columna Medica oraz Uniwersytetem SWPS, podkreśla, że teraz nadszedł czas na nowe wyzwanie w branży fitness. Na platformie LinkedIn napisał: "Zawsze było Naj. Najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce, największa sieć convenience w Europie. Dziś przyszła pora na kolejne Naj - Najszybciej rozwijającą się i Największą franczyzową sieć klubów fitness w Polsce."

W Xtreme Fitness Gyms Puchalski będzie pełnił rolę dyrektora handlowego, skupiając się na ekspansji, rozwoju sieci, marketingu i fit out. Jego zaangażowanie w planowanie i strategię na najbliższe lata jest wyraźne, a sam Puchalski podkreśla, że stawiane przed nim zadania to "ogromne wyzwanie."

To z pewnością zapowiada dynamiczny rozwój Xtreme Fitness Gyms oraz ciekawe innowacje w polskiej branży fitness. Trzymamy kciuki za Filipa Puchalskiego w tej nowej roli, w której będzie kształtować przyszłość jednej z najszybciej rozwijających się franczyz w Polsce!