Karty MultiSport znikają z krakowskich klubów Fitness Platinium

Od listopada krakowscy użytkownicy karty MultiSport nie będą mogli ich używać ich w 10 dziesięciu tamtejszych obiektach Fitness Platinium. Informację potwierdziły obie firmy.
2023-08-30 00:00
Udostępnij
Karty MultiSport znikają z krakowskich klubów Fitness Platinium

Od dnia 1 listopada 2023 r. użytkownicy karty MultiSport nie będą mogli z niej korzystać w klubach Fitness Platinium w Krakowie. Ograniczenie dotyczy też pakietów PZU Sport. Taką informację na swojej stronie przekazał Fitness Platinum.

Jej klubowicze oraz posiadacze innych pakietów sportowych akceptowanych w klubach sieci, będą mogli korzystać z usług na dotychczasowych zasadach. Osoby posiadające kartę MultiSport lub pakiet PZU Sport po 1 listopada powinny wybrać jeden z dostępnych karnetów.

Jakiś Fitness Platinium zdecydował się na pogłębienie współpracy z Medicover Sport, czyli partnerem strategicznym. “Decyzję o ograniczeniu wśród systemów partnerskich podjęliśmy głównie ze względu na bardzo natężony ruch, który obserwujemy”. Takie wyjaśnienie przekazała Magdalena Jaroszczak-Rygiel, kierownik marketingu w Fitness Platinium.

Problemu w wypowiedzeniu umowy dla krakowskich klubów nie widzą przedstawiciele Benefit Systems, właściciela marki MultiSport. Zachęcają do skorzystania z oferty obiektów honorujących kartę. Od 1 listopada posiadacze kart MultiSport będą mogli nadal korzystać z oferty blisko 30 krakowskich klubów zlokalizowanych w odległości do 1,5 km od obiektów Fitness Platinium.

Źródło: Fitness Platinium