Medicover Sport ma nową usługę dla użytkowników pakietów sportowych

Medicover Sport rozwija swoją ofertę sportową. Firma – jako pierwsza na rynku –uruchomiła zupełnie nową usługę, dzięki której posiadacze pakietów sportowych mogą skorzystać z rabatu na udział w licznych imprezach sportowych, takich jak biegi uliczne, rajdy rowerowe i inne. Wcześniej, bo w styczniu tego roku, użytkownicy mogli skorzystać ze zniżek na stoki narciarskie.
2023-06-20 00:00
Udostępnij
Medicover Sport ma nową usługę dla użytkowników pakietów sportowych

Dzień Kultury Fizycznej jest obchodzony 22 czerwca, a jego celem jest promowanie zdrowego trybu życia oraz sportu. Regularny ruch regeneruje ciało, zwiększa siłę i energię. Z drugiej strony, chroniczny stres może osłabiać organizm, być przyczyną wielu zaburzeń lub przejawić się w postaci choroby.

Medicover Sport jest dostawcą usług sportowych dla klientów indywidualnych i firm. Obecnie współpracuje z siecią 4,7 tys. partnerskich obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych, w tym m.in. klubów fitness, siłowni, ścianek spinaczkowych czy pływalni.

- Medicover Sport to prężnie rozwijająca się marka. Nie tylko stale rozszerzamy portfolio klubów partnerskich, ale też wspieramy użytkowników pakietów sportowych w dbaniu o ich zdrowie, a przy okazji i o domowe budżety – mówi Anna Bogucka, Członek Zarządu Medicover Sport, Dyrektor Działu Medicover Sport.


W ostatnim czasie w ofercie Medicover Sport pojawiła się usługa sportowa, dzięki której posiadacze pakietów mogą skorzystać z szerokiej oferty zniżek – nawet w wysokości kilkudziesięciu złotych - na imprezy sportowe w całym kraju. Wśród nich są m.in. Runmageddony, tradycyjne biegi miejskie na różnych dystansach, a także turnieje koszykówki 3x3, zawody triathlonowe oraz rowerowe MTB i wiele innych. Pełna lista wydarzeń znajduje się na stronie internetowej: Medicover Sport.

- W Medicover Sport uważamy, że aktywność fizyczna, obok prawidłowej diety, jest ważnym elementem holistycznego dbania o zdrowie. Dzięki systematycznej aktywności fizycznej nie tylko możemy się pochwalić ładną sylwetką, ale przede wszystkim jesteśmy sprawniejsi oraz zmniejszamy ryzyko zachorowania m.in. na cukrzycę typu 2, choroby układu sercowo-naczyniowego, raka jelita, a także depresji. Dlatego staramy się wszelkimi sposobami zachęcać naszych użytkowników do uprawiania sportu, uatrakcyjniając w ten sposób naszą ofertę – dodaje Anna Bogucka.


Z nowej usługi mogą skorzystać osoby posiadające pakiety Medicover Sport Fit&more i Junior. Wystarczy, że na stronie Medicover Sport wybiorą interesujące ich wydarzenie i pobiorą specjalny kod. Ten następnie należy wpisać podczas rejestracji na zawody. Liczba kodów jest ograniczona. Medicover Sport jest częścią firmy Medicover, której działalność od blisko 30 lat koncentruje się na zapewnieniu kompleksowym zakresie usług od opieki zdrowotnej po wellbeing. Medicover prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce.