fit.pl mobile logo

#NaMieścieMówią - Najnowsza kampania klubów fitness

Z początkiem listopada ruszyła kampania klubów fitness, której celem jest poinformowanie najbardziej wymagających klubowiczów, że od listopada w klubach Well Fitness w Łodzi, Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku można kupić członkostwo w wyjątkowo niskiej cenie. Działania promocyjne obejmą social media, kampanię outdoorową, influencer marketing oraz public relations – a wszystko to w ramach Black Month - kluby, które dołączyły do akcji wyprzedzają tym konkurencję, która dopiero szykuje się na weekendowe obniżki.
#NaMieścieMówią to najnowsza kampania promocyjna klubów fitness, należących do Medicover, zaprojektowana przez agencję digitalową Tigers. Od początku listopada siłownie Well Fitness w Łodzi, Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku wprowadzają wyjątkową ofertę karnetową, która niewielkim kosztem daje szansę wypróbowania wszystkich możliwości treningowych w tych klubach.
 

-Nasze sieci są wyjątkowe i każda z nich wyróżnia się na lokalnym rynku w zdecydowany sposób, nie tylko dużą liczbą placówek. Siłownie Well Fitness to w zdecydowanej większości kluby czynne 24/7, co oznacza, że planujesz swoje treningi, kiedy masz na to czas i ochotę. Ponadto kluby Well Fitness są idealne dla początkujących. W ramach programu wprowadzającego Well Start, klubowicze otrzymują konsultację trenerską z analizą składu ciała i miesięczny kurs użytkowania wszystkich stref na siłowni w cenie karnetu – tak o szerokiej ofercie klubów mówi Marta Grabeus, marketing manager sieci klubów fitness.

2023_11_03_15_13_46_Promocja_Łódź_I_Well_Fitness.png
 

-Śląska sieć Smart Gym z kolei to m.in. specjalne strefy dla kobiet, strefy alternatywnej rozgrzewki, cinema cardio, gdzie można jednocześnie trenować i spalać kalorie przy największych filmowych hitach oraz duże powierzchnie klubów, które dają jeszcze więcej możliwości treningowych. W Krakowie natomiast klubów Fitness Platinium nie trzeba nikomu przedstawiać. Kluby te mają podobne usługi, które można spotkać w Smart Gym, a dodatkowo charakteryzują się unikalnymi zajęciami grupowymi (Row, Shaper czy Butt Factory). Do sieci Smart Platinium należą także 2 kluby XXL, które są unikatowe w skali kraju i ich ofertę naprawdę trudno przebić. Każda z naszych sieci różni się ofertą, ale łączy je możliwość wejścia z pakietem Medicover Sport. Sama forma kampanii #NaMieścieMówią jest dla nas naturalnym sposobem komunikacji z użytkownikami - z przymrużeniem oka - ale konkretnie i motywująco  – podkreśla Marta Grabeus.

2023_11_03_15_15_13_Siłownia_i_klub_fitness_Kraków_Siłownie_i_Kluby_Fitness_Platinium.png
Oferta Well Fitness, Fitness Platinium oraz Smart Gym będzie promowana przez lokalnych influencerów, na kanałach social media poszczególnych sieci oraz w formie kampanii outdoorowej. Banery, które pojawią się na ulicach Łodzi, Krakowa i Katowic będą oznaczone dużym hasłem #NaMieścieMówią i uzupełnione hasłami nawiązującymi do lokalnych zwyczajów, powiedzeń oraz obiektów, które kojarzy każdy mieszkaniec poszczególnych regionów.
 
I tak na przykład mieszkańcy Łodzi napotkają hasła takie jak „Po naszych treningach, przebiegniesz Piotrkowską w 5 minut”, „Twój brzuch będzie twardszy niż łódzkie kamienice” czy „Podnosimy Manufakturę jedną ręką”; mieszkańcy Krakowa znajdą na swoich ulicach banery o treści „Po naszych zajęciach bieg od Sukiennic do Kopca zajmuje tylko 5 minut”, „Smok Wawelski robi z nami formę na narty” i „Lepiej ćwiczyć na siłowni niż na polu”, a Ślązacy dowiedzą się, że „Mamy do wyboru więcej zajęć, niż jest okien w Superjednostce”, „Nasze hantle ważą tyle co Spodek” oraz „Nasze ciężary są cięższe niż śląski obiad”.
 
W kampanii, poza humorystycznym przekazem, ma wybrzmiewać także nowa oferta sieci siłowni, które zachęcają do zapisania się do nich w cenie 1 złoty za miesiąc do końca roku. Uzupełnieniem działań w social mediach, na nośnikach miejskich i w mediach będzie promocja kampanii przez lokalnych influencerów.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl