fit.pl mobile logo

Nowe kluby fitness w Widzewskiej Manufakturze i przy ulicy Rewolucji 1905 roku

Zima się zbliża. Zaopatrujcie się zawczasu w resztki towarów zimowych i bieliźniarskich w Konsumie przy Widzewskiej Manufakturze – zachęcała w 1930 roku reklama w „Echu”. Prawie sto lat później, w tym samym miejscu, w przestrzeni, w której przez ponad 130 lat produkowano tkaniny i maszyny włókiennicze oraz prowadzono odlewnię żelaza,3 listopada został otwarty klub fitness Fit Fabric. Tego samego dnia oddano do użytku drugi lokal tej samej sieci – przy ulicy Rewolucji 1905 roku.

- Wraz z początkiem listopada mieszkańcy Łodzi zyskali dwa nowe kluby fitness, w których mogą kompleksowo zadbać o swoją kondycję fizyczną. Wyniki naszego badania MultiSport Index z 2023 roku pokazują, że ponad połowa łodzian jest aktywna fizycznie, w tym 17 proc. uprawia sport jeden - dwa razy w tygodniu, 18 proc. trzy do czterech razy w tygodniu, a 6 proc. pięć razy w tygodniu lub częściej – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

- Jednocześnie 39 proc. łodzian skarży się na brak odpowiedniej infrastruktury sportowej. Nasze nowe kluby Fit Fabric są po trosze odpowiedzią na ich potrzeby. Mieszkańcy Łodzi i okolic zyskali nową przestrzeń do ćwiczeń w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach – dodaje Tomasz Groń.

Fit Fabric w przędzalni bawełny

Klub Fit Fabric, zlokalizowany w Widzewskiej Manufakturze przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 135, zajmuje aż 1785 metrów kwadratowych. Powierzchnię podzielono na siedem stref treningowych: cardio, crossu, fitnessu, maszyn izotonicznych, rowerową, stretchingu i wolnych ciężarów. Wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia grupowe: mentalne, rowerowe, taneczne, wytrzymałościowe i wzmacniające. Doskonałym rozwiązaniem po treningu jest sauna.

Do klubu można wygodnie dojechać komunikacją miejską oraz samochodem. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a dla zmotoryzowanych przygotowano bezpłatny parking. Fit Fabric jest czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 6.00-23.00, a w weekendy od 8.00 do 22.00.

Wyjątkowego charakteru klubowi przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego nadaje także lokalizacja. Fit Fabric znajduje się w zrewitalizowanej Widzewskiej Manufakturze, która stanowiła istotny punkt przemysłu włókienniczego Łodzi. Obecnie ku końcowi dobiega rewitalizacja fabryki i sąsiadującego z nią parku. Zachowano dawne elementy zabudowy, w szczególności czerwone ceglane mury ścian zewnętrznych oraz oryginalne żeliwne słupy. W nowoczesnych wnętrzach, nawiązujących do ich dawnego industrialnego charakteru, będzie mieściła się część mieszkaniowa i handlowo-usługowa, w tym klub fitness Fit Fabric.

Fit Fabric przy ulicy Rewolucji 1905 roku

Drugi nowy klub Fit Fabric znajduje się przy ulicy Rewolucji 1905 roku nr 44. Lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi zapewnia wygodny dojazd komunikacją miejską. W sąsiedztwie dostępne są także miejsca parkingowe. Klub jest czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 6.00 do 23.00, a w soboty i niedziele w godz. 8.00-22.00.

Powierzchnia klubu to tysiąc metrów kwadratowych, podzielonych na siedem stref treningowych: boksu, cardio, crossu, fitnessu, maszyn izotonicznych, stretchingu i wolnych ciężarów. Osoby preferujące ćwiczenia grupowe mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć: mentalnych, wzmacniających, tanecznych, wytrzymałościowych i boksu. Odprężenie po treningu zapewnia sauna.

Wypróbuj Fit Fabric – happy hours i spotkanie wprowadzające z trenerem

- Zapraszamy mieszkańców Łodzi i okolic do nowych klubów Fit Fabric. Tych, którzy połknęli już bakcyla sportu, nie muszę chyba przekonywać. Zarówno w Widzewskiej Manufakturze, jaki i w klubie przy Rewolucji 1905 roku znajdziecie wszystko, co jest niezbędne do kompleksowego treningu i regeneracji – zapewnia Tomasz Groń. - Szczególnie ciepło zapraszam wszystkich, którzy dotychczas nie korzystali z klubów fitness. Zbliża się zima, będzie coraz mniej okazji do aktywności na świeżym powietrzu, a my przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na start. Zajrzyjcie do Fit Fabric i umówcie się na bezpłatne spotkanie wprowadzające z trenerem. Oprowadzi Was po siłowni, wyjaśni, jak korzystać z urządzeń i podpowie, które ćwiczenia i zajęcia są dla Was najlepsze – zachęca dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Z oferty obu klubów można korzystać z kartą MultiSport. Do odwołania będzie także obowiązywała oferta Happy Hours. W jej ramach można jednorazowo, bezpłatnie skorzystać z oferty klubu.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl