fit.pl mobile logo

Ranking siłowni w Rzeszowie wg. Rzeszów24.info. Poznaj TOP 10 miejsc, w ktorych warto zrobić trening

Serwis Rzeszów24.info sprawdził, jaka jest najlepsza siłownia w Rzeszowie według opinii Internautów

Siedzący tryb życia i brak ruchu źle wpływają na samopoczucie każdego człowieka. Dlatego wiele osób decyduje się na treningi na siłowni. Nie tylko po to żeby schudnąć, ale przede wszystkim dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Regularne ćwiczenia mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie i wygląd. Możemy poprawić swoj wygląd, wzmocnić mięśnie, obniżyć poziom złego cholesterolu, a nawet zredukować stres.

Aktywność fizyczna zyskuje popularność w ostatnich latach, bo jest zdrową formą spędzania wolnego czasu. Wiele osób najzwyczajniej w świecie uwielbia sportowy tryb życia i nie wyobraża sobie dnia bez chwili na bieżni, czy bez ulubionego treningu. Dobra kondycja fizyczna zwiększa pewność siebie, ułatwia funkcjonowanie w życiu codziennym i zmniejsza ryzyko wielu chorób.

Wiele osób, decydując się na podjęcie aktywnego trybu życia, poważnie myśli o wykupieniu karnetu na siłownie lub do klubu fitness. Wybór nie jest łatwy. Portal Rzeszów24.info opublikował rankin 10 najpopularniejszych klubów fitness ocenianych przez internautów.

10. 5. Cool Gym. 4.6 gwiazdki (48 opinii). Adres: Galeria handlowa "Outlet Graffica", Plac, płk. Leopolda Lisa-Kuli 19.

9. Endorfina Rzeszów | Siłownia i Fitness Klub. 4.7 gwiazdki (53 opinie). Ul. Krakowska 20.

8. Hell Gym. 4.7 (139 opinii). Adres: ulica Prof. Ludwika Chmaja 4.

7. Fitness For Life Stara Szwalnia. 4.6 gwiazdki (157 opinii). Adres: Aleja Generała Leopolda Okulickiego 10.

6. Fitness For Life Lwowska. 4.7 gwiazdki (202 opinie). Adres: ulica Lwowska 6.

5. Fitness For Life Hetmańska. 4.7 gwiazdki (233 opinie). Adres: ulica Hetmańska 40.

4. Calypso Fitness Rzeszów Millenium Hall. 4.4 gwiazdki (235 opinii). Adres: Aleja Majora Wacława Kopisto 1.

3. Fitness For Life Capital Park. 4.5 gwiazdki (276 opinii). Adres: aleja Tadeusza Rejtana 23.

2. Calypso Fitness Rzeszów Hetmańska. 4.4 gwiazdki (378 opinii). Adres: ulica Hetmańska 40A.

1. CityFit. 4.5 gwiazdki (639 opinii). Adres: aleja Tadeusza Rejtana 65.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl