Sieć FitFabric kontynuuje rozwój w Łodzi i otwiera nowy klub fitness

8 marca 2022 r. przy ul. Strażackiej 5 otwiera się nowy klub fitness FitFabric. To osiemnasty obiekt tej sieci, który będzie działał na terenie województwa łódzkiego. Sieć FitFabric należąca do Benefit Systems, stawia nie tylko na budowanie kondycji fizycznej klubowiczów, ale wspiera także ich zdrowie psychofizyczne w ramach zajęć Antystres Harmonia i Antystres Energia.
2022-03-08 00:00
Udostępnij
Sieć FitFabric kontynuuje rozwój w Łodzi i otwiera nowy klub fitness

Nowy klub FitFabric powstał na terenie dużego osiedla mieszkaniowego Chojny, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W przestronnym obiekcie klienci odnajdą m.in. dwie sale fitness oraz nowocześnie wyposażoną strefę siłową z częścią przeznaczoną do treningu funkcjonalnego.

W ofercie klubu, podobnie jak w pozostałych obiektach sieci FitFabric, oprócz dobrze znanych programów treningowych, znajdą się także zajęcia autorskie, opracowane przez zespół ekspertów, m.in. treningi sprzyjające redukcji poziomu stresu – Antystres Harmonia i Antystres Energia, zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także uznane na świecie treningi Les Mills.

W badaniu „Ruch to zdrowie” przeprowadzonym przez Benefit Systems w 2021 roku, 92 proc. spośród 1000 użytkowników klubów fitness wskazało, że aktywność fizyczna pomaga im w łagodzeniu stresu i przeciążeń psychicznych. 94 proc. podkreśla, że regularne treningi wspierają ich odporność, a 97 proc. przyznaje, że aktywność fizyczna pomaga w redukcji negatywnych skutków siedzącego trybu pracy.

Oprócz obiektu przy ul. Strażackiej FitFabric ma w planach otwarcie w kolejnej lokalizacji. W I kwartale 2023 r. miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli skorzystać z nowego klubu sieci o pow. ponad 1,9 tys. mkw. – zlokalizowanego w zabytkowym, postindustrialnym budynku wchodzącym w skład kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura.

Sieć FitFabric rozwija swoja działalność na rynku łódzkim od 2013 roku. Obecnie jest częścią Grupy Kapitałowej Benefit Systems, która jest też właścicielem sieci Zdrofit, Fitness Academy, My Fitness Place, Fabryka Formy, StepONE oraz S4 Fitness, a od listopada 2021 roku również sieci Total Fitness.