Królowa wybiegów przeszła na wegetarianizm. Modelka wyeliminowała ze swojego codziennego menu mięso i od niedawna jada wyłącznie warzywa i owoce, bo boi się chorób
fit.pl
2013-07-24 00:00
Udostępnij
Anja Rubik dołączyła na grona modelek-wegetarianek. Podstawą jej nowej diety są warzywa i owoce. Anja nigdy nie należała do osób, które nie wyobrażają sobie posiłku bez kawałka mięsa. Jedna z najlepiej zarabiających modelek jadała mięso okazjonalnie. Jeśli na jej talerzu lądowała sztuka mięsa, było to najczęściej chude, białe mięso w niewielkich ilościach.

Gwiazda twierdzi, że zmieniała sposób odżywiania, by lepiej dbać o swoje zdrowie. Anja zdaje sobie sprawę ile poważnych chorób ma swoje podłoże w niewłaściwym odżywaniu. Owoce i warzywa chronią przed wieloma chorobami i gwarantują długie życie.

Lekka dieta, którą teraz będzie stosować sprzyja także smukłej figurze, chociaż Rubik na swoją wagę nie narzeka. Jest zdania, że najlepszym sposobem na fitlinię jest ruch.

Jurorka Top Model ćwiczy regularnie. Anja jest entuzjastą pilatesu. Każdy dzień zaczyna od gimnastyki. Razem z mężem, Sashą Knezevicem, również modelem, uprawiają jogę i chętnie jeżdżą na rolkach i biegają. Sport we dwoje jest przyjemniejszy i bardziej motywuje.

W jednym z wywiadów, którym ostatnio udzieliła powiedziała, że nie namawia nikogo do wegetarianizmu, bo wie, że ten sposób odżywiania nie jest dla wszystkich.

www.fit.pl