Barre concept to najnowszy trend fitness, który w Zachodniej Europie zdobywa coraz większe rzesze fanów. To nic innego, jak połączenie pilatesu, jogi, treningu siłowego oraz baletu  
fit.pl
2012-05-02 00:00
Udostępnij
Barre concept - fitness i balet
Barre concept to bardzo efektywny trening, wykorzystujący siłę własnego ciała oraz charakterystyczny przyrząd dla baletu. Efektem jest wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Trening przyczynia się do ujędrnienia pośladków, ud, a także jest doskonałym treningiem dla wszystkich kobiet, które chcą spalić tkankę tłuszczową z brzucha. To także trening idealny dla pań, które chcą zadbać o swoje ramiona.

Barre concept pozwala na ochronę stawów, tak więc może być wykonywany przez wszystkich, niezależnie od wieku i stopnia wytrenowania. Trening pozwala na poprawę wydolności, postawy ciała, wzmocnienie koordynacji ruchowej oraz elastyczności całego ciała. Wpływa również na poprawę gracji ruchów, dzięki czemu kobiety mogą poczuć się jeszcze bardziej sexy i to już po kilku tygodniach.

Barre concept wpływa na rozwój mięśni, poprawiając ich wytrzymałość i elastyczność. Proste i łatwe do naśladowania ruchy, sprawiają, że trening nie jest trudny i może być przeznaczony dla osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego nie tylko z baletem , ale również tańcem.

Trening to doskonała zabawa, poprawiająca samopoczucie. Wykonywane ruchy są zawsze kontrolowane, co zapobiega kontuzjom. Ważne jest, aby ruchy były wykonywane płynnie, dynamicznie i precyzyjnie.Barre concept jest treningiem, który zdobył już uznanie wśród celebrytek. Uwielbiają go między innymi Madonna, Natalie Portman, Tori Spelling, Denise Richards, a Kelly Osbourne schudła dzięki niemu.

www.fit.pl