fit.pl mobile logo

Drew Barrymore

"Aniołek Charliego” utrzymuje swoją zgrabną sylwetkę dzięki tzw. diecie grup krwi, częstym spacerom oraz jodze i tai-chi
„Aniołek Charliego” utrzymuje swoją zgrabną sylwetkę dzięki tzw. diecie grup krwi, częstym spacerom oraz jodze i tai-chi. To wszystko zapewnia jej nie tylko zgrabny wygląd, ale także dostarcza sporego zastrzyku energii.

Były czasy, gdy Drew Barrymore, oszołomiona sukcesem filmu „E.T.”, w którym zagrała swoją pierwszą wielką rolę, popadła w alkoholowy nałóg i była uzależniona od narkotyków. Na szczęście ma już to za sobą. Zerwała z nałogami, prowadzi zdrowy styl życia, dba o sylwetkę i zdrowo się odżywia. Jej sposób na zgrabna sylwetkę to dieta grup krwi.drew barrymore

Polega ona na tym, że grupa krwi decyduje o tym, co można jeść. Główna zasada tej diety mówi, że organizm, w zależności od grupy krwi, przyswaja tylko określone grupy pokarmów. Teoria mówi, że grupy krwi wykształciły się wraz z rozwojem cywilizacji i były odpowiedzią na warunki, w których żył człowiek. I tak np. przy najstarszej, pierwotnej grupie krwi 0, powinno się jeść mięso, ryby, owoce morza i raczej mało warzyw. Przy grupie A powinno się jeść dużo warzyw ryżu i owoców, a przy grupie B produkty mleczne, jaja, warzywa, mięso ryby i ryż. Z kolei przy grupie krwi AB można jeść właściwie wszystko, ze wskazaniem na ryby, warzywa i przetwory mleczne.

Drew ma grupę krwi 0, więc jej dieta jest oparta na produktach mięsnych. Jej przykładowy jadłospis to płatki owsiane z mlekiem na śniadanie, pieczeń wołowa z sałatką warzywną na obiad i stek z musem z dyni i szparagami na kolację. Od czasu do czasu aktorka pozwala sobie na fast food i piwo, ale tylko małe i bezalkoholowe. Dieta się sprawdza, bo Drew nie skarży się na efekt jo-jo i ma dużo energii, co znaczy ze czuje się dobrze. Według zwolenników diety grup krwi, gwarantuje ona idealna wagę i wzmacnia system immunologiczny organizmu. No i nie trzeba się ważyć i zwracać uwagi na kalorie, wystarczy tylko zwracać uwagę na to, co się je.

Żeby utrzymać zgrabną sylwetkę sama dieta nie wystarczy. Drew Barrymore przynajmniej trzy razy w tygodniu spaceruje więc po plaży, uprawia jogę i tai-chi.

Taki tryb życia zapewnia Drew bardzo dobry wygląd. Można się o tym przekonać, oglądając jej najnowszy film "Prosto w serce" („Music and Lyrics”), w którym gra jedną z głównych ról, a partneruje jej Hugh Grant.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl