EnergyPod – kapsuła pozwalająca odpocząć w pracy!

Czy kiedykolwiek nie miałeś ochotę na chwilkę zdrzemnąć się w pracy? Gdy kawa nie pomaga a za oknem szaro, amerykański spece od zaawansownej elektroniki w sektorze wellness stworzyli niesamowitą kapsułę odpoczynku, która poprzez chwilę drzemki pod okrągłą kopuła pomaga zasilić baterie energetyczne człowieka i sprawić, by był bardziej wydajny w pracy
fit.pl
2013-09-11 00:00
Udostępnij
EnergyPod – kapsuła pozwalająca odpocząć w pracy!
p4Jeśli jesteś pracownikiem Huffington Post, Google, Procter & Gamble, Cisco, Ben & Jerry, AOS, AOL, Zappos, Nike, Pizza Hut, British Airways, Time Warner, czy Newsweek, są szanse, że w ciągu dnia podczas pracy będziesz mógł się zdrzemnąć, a potem wrócić do swoich zajęć wypoczęty i pełen nowych sił do wykonywania zadań. Niemożliwe? A jednak - najnowsze dzieło amerykańskich speców od elektroniki dowodzi, że mała drzemka w pracy, jak kawa, jest możliwa, a co więcej, daje kopa i pomaga efektywniej wziąć się do pracy!

Kapsuła ta stworzona została na potrzeby firm i pracodawców, którzy, chcą, by pracownicy, spędzający długie godziny i nadgodziny w pracy, czuli się jak w domu i mieli szansę na solidny i kreatywny odpoczynek. Odpowiedzią na potrzeby pracowników i pracodawców stało się urządzenie EnegyPod skonstruowane z wygodnego regulowane fotela oraz okrągłej, otwieranej kapsuły, która dzięki falom elektrostymulującym oraz łagodnej relaksującej muzyce wprowadza w stan błogiego wyciszenia, a następnie snu. Kapsuła ma również funkcję programowania długości snu i budzenia. Odbywa się ono poprzez subtelną emisję wibracji i efektów świetlnych. Tak przyjemne i spokojne budzenie pomaga odzyskać świeżość i zapobiega efektowi "serca w gardle", który zazwyczaj pojawia się po usłyszeniu tradycyjnych dźwięków np. domowego budzika.

EnergyPod to wydatek rzędu 8000 dolarów, dlatego pozwolić sobie na niego mogą na razie tylko zamożni pracodawcy, dla których wypoczęty i jednocześnie efektywny pracownik jest po prostu  na wagę złota.

www.fit.pl