Planujesz już wakacje? Marzysz o tym, by na plaży prezentować się pięknie? Mamy dla ciebie propozycje...
fit.pl
2010-05-19 00:00
Udostępnij
Figura do bikini
figura-do-bikiniChodzi mianowicie o książkę "Figura do bikini". Ta lektura sprawi, że za miesiąc wyjdziesz na plażę piękna,pewna siebie i z uśmiechem na twarzy

Książka zawiera 4-tygodniowy program przygotowania swego ciała do lata - byś mogła bez kompleksów założyć krótką sukienkę z dekoltem i kostium plażowy. Wystarczy oczyścić organizm, zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i prawidłowo pielęgnować skórę, by marzenie o kostiumie bikini stało się realne.

Niech recenzją będzie opinia jednej z czytelniczek:

„Chyba każda z nas chciałaby mieć wspaniałą figurę, ciało pięknie wyrzeźbione - które przyciągałoby pełne podziwu spojrzenia mężczyzn i zawistne, przepełnione zazdrością spojrzenia kobiet. No i jak do tego doprowadzić - a powiem wam, powtarzając za autorami owej książki, ze należy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. W owej pozycji książkowej znajdziecie porady - jak wyrzeźbić ciało. I powiem wam naprawdę, ze jeśli będziecie się do nich stosowali, sukces osiągniecie. Zestaw ćwiczeń- nie tylko tych forsownych, przeróżne diety, plan szczegółowy na cztery tygodnie. A po nich, moi drodzy, ciało piękne - ciało akt sztuki. polecam ową książkę, napisaną przystępnie, z wyłuszczonymi informacjami, jakich tak naprawdę szukałam. Polecam!”

www.fit.pl