Już wkrótce Warszawki Wieczór Choreograficzny

Cykl choreograficznych spotkań to okazja, by wybitni tancerze i choreografowie, zwłaszcza środowiska baletowego mogli spotkać się, zaprezentować swoje umiejętności i trendy taneczne a także podyskutować z krytykami i znawcami sztuki tanecznej  
fit.pl
2010-11-18 00:00
Udostępnij
Już wkrótce Warszawki Wieczór Choreograficzny
modern danceImpreza jest cykliczną edycją spotkań, które skupiają zarówno środowiska taneczne, jak i wybitnych tancerzy, choreografów, uczniów i absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej oraz tancerzy Polskiego Baletu Narodowego.

Wieczór choreograficzny skupia środowiska taneczne i artystyczne szeroko zainteresowane zainteresowane tematyka taneczną. Celem imprezy jest zapoznanie się z różnorodnymi zagadnieniami, trendami i propozycjami w sztuce tańca nowoczesnego i choreografii.

Podczas projektu twórcy i artyści będą mogli zaprezentować również swoje umiejętności dorobek taneczny przed szerszą i zróżnicowaną publicznością .

Tegoroczna impreza odbędzie w 6 grudnia w Sali Koncertowej na VI piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przy ul. Plac Defilad 1.

www.fit.pl