fit.pl mobile logo

Kasia Cichopek

Marcin Hakiel z Gdyni wspólnie z aktorką Katarzyną Cichopek wygrał "Taniec z gwiazdami" w telewizji TVN. Zdradził "Echu Miasta", że zamierza otworzyć w Trójmieście własną szkołę tańca.

Katarzyny Cichopek, aktorki grającej w najpopularniejszym polskim serialu "M jak miłość", nie trzeba przedstawiać. Gdynianina poznała niemal cała Polska dzięki programowi w TVN – "Taniec z gwiazdami". Taneczna rywalizacja trwała kilka miesięcy. Dzień po zwycięstwie Marcina zastaliśmy na uczelni.

– Jestem w szkole od godz. 9, miałem seminarium. Czuję radość i satysfakcję, ale poza tym nic się we mnie nie zmieniło – mówi skromnie.

Marcin studiuje finanse i bankowość na IV roku w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

– Moją popularność traktuję zupełnie normalnie. Ona jest ulotna. Jednego dnia jesteś znany i wszyscy o tobie mówią, a następnego już nie pamiętają – zdradza nam Hakiel.

Kasia i zabójcze tempo

W pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" Marcin tańczył z Katarzyną Skrzynecką. O tym, że w drugiej edycji zatańczy z popularną i czarującą aktorką, zdecydowali producenci programu.

– Dowiedziałem się o Kasi w ostatniej chwili – wspomina Marcin. – To sympatyczna, ciepła osoba. Nie ustawiała relacji pod kontem gwiazda – tancerz.

Kiedy cztery miesiące temu zwycięska para spotkała się po raz pierwszy, aktorka nie miała pojęcia o profesjonalnym tańcu.

– Od początku Kasia była bardzo dzielna i pracowita, zaskakiwało mnie tempo, w jakim się uczyła – opowiada zwycięzca programu.

Kasia i Marcin spędzali ze sobą nawet 5 godzin dziennie, przeważnie po południu, bo obydwoje studiują.

– Czasami byliśmy oczywiście zmęczeni i źli na siebie samych. Największe zmęczenie ogranęło ich przy siódmym odcinku.

Marcin Hakiel nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość. Nie wie, czy chce związać ją z tańcem, czy z bankowością.

– Na razie staram się to godzić, zależy mi na jednym i drugim – tłumaczy.

Tancerz zdradził nam, że w przyszłości planuje otworzyć w Trójmieście szkołę tańca dla każdego.

To tytan pracy

Co złożyło się na powodzenie Marcina Hakiela? Jego nauczyciele z gdańskiej szkoły tańca "Perfekt" mówią zgodnie: Ciężka praca.

– Talent to nie wszystko, na takie powodzenie trzeba pracować i nie zrażać się w chwilach kryzysu – mówi Piotr Czarnecki, który uczył gdynianina tańca przez kilkanaście lat.

Czarnecki wspomina go jako tytana pracy i szybko wylicza jego zalety: zawsze dobrze ułożony, życzliwy, wesoły, wiedzący, czego chce


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl