Katarzyna Cichopek dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" zyskała jeszcze większą popularność. Postanowiła więc wykorzystać sprzyjającą chwilę i otworzyć wraz z Marcinem Hakielem szkołę tańca.
fit.pl
2006-03-28 00:00
Udostępnij
Szkoła tańca Kasi Cichopek
Katarzyna Cichopek dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" zyskała jeszcze większą popularność. Aktorka postanowiła wykorzystać sprzyjającą chwilę i otworzyć wraz ze swoim tanecznym partnerem - Marcinem Hakielem szkołę tańca.

Program "Taniec z gwiazdami" stał się dla młodej aktorki początkiem nowego okresu w życiu. Tam poznała swojego tanecznego partnera - Marcian Hakiela. Ciężka, kilkumiesięczna praca a później zasłużone zwycięstwo bardzo ich do siebie zbliżyło. Taneczna para tak przypadła sobie do gustu, że nawet po zakończeniu programu zostali razem. Teraz oboje chcą wykorzystać swą popularność i otworzyć szkołę tańca. Jak przyznaje Marcin, idea zrodziła się długo przed zwycięstwem w programie. Kryształowa Kula utwierdziła ich jedynie w przekonaniu, że to dobry pomysł.

"Taniec sprawiał nam olbrzymią radość. Pomyśleliśmy, że fajnie by było, żeby inni też się tak czuli. Tak to się zaczęło" - wspomina Marcin w czasie wywiadu do jednej z gazet.

Plany Katarzyny i Marcina wiążą się nie tylko z ogromnymi wydatkami, ale i niezłym zarobkiem. Podobno zajęcia mają kosztować od 90 do 180 złotych miesięcznie. W zamian za to klienci będą mogli liczyć na klimatyzowane sale taneczne, saune, solarium i oczywiście ich towarzystwo.

Pomysł z otworzeniem szkoły tańca oraz wykorzystaniem popularności mają również pozostali profesjonalni instruktorzy, których dzięki programowi poznała cała Polska. Marcin Skawiński i Agnieszka Pomorska otwierają szkołę "Star Dance" we Wrocławiu.

Czy pozostali uczestnicy "Tańca z gwiazdami" również rozpatrują taką możliwość?

 

www.fit.pl