fit.pl
2009-03-02 00:00
Udostępnij
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Para 8. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek

To serialowa Kinga z "M jak Miłość". I głównie z tą osobą jest utożsamiana przez swych fanów. Aktorsto to spełnienie jej wszelkich marzeń. Żartuje, że już w kołysce chciała być aktorką. Zadebiutowała już kilka lat temu jako jedenastoletnia dziewczynka w filmie „Boża podszewka” w reż. Izabeli Cywinskiej.

Kiedy miała 12 lat zaczęła chodzić na zajęcia do Ogniska Teatralnego przy warszawskim Teatrze Ochota, gdzie zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego. Ukończyła liceum o profilu muzycznym w klasie wokalnej. Występowała w szkolnym chórze, który zdobył Grand Prix na międzynarodowym konkursie w St. Petersburgu.

Nigdy nie miała żadnych wątpliwości co do wyboru zawodu. Każdego dnia utwierdza sie w przekonaniu, że praca na scenie, albo na planie filmowym jest tym co kocha i bez tego trudno byłoby jej żyć.

Uwielbia tańczyć, ale do tej pory tańczyła głównie ze swoim ... tatą na weselach. Obydwoje przy takich okazjach są pierwsza parą, która pojawia sie na parkiecie i ostatnią, która z niego schodzi o świcie.

Przyznaje, że marzyła o udziale w programie „Taniec z gwiazdami” i nauce tańca z profesjonalistą. Taniec ją fascynuje, bo to nie tylko ruch, muzyka, ale też gra aktorska, ale znacznie trudniejsza. Śmieje się, że tańce latynoamerykanskie to takie „bycie niegrzeczną dziewczynką na legalu”.

Marcin Hakiel

Sam mówi o sobie, że jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach jednocześnie; w Warszawie i w Helsinkach. Studia traktuje bardzo poważnie, chciałby obronić pracę magisterską w Polsce, a potem zrobić doktorat w Finlandii. Interesują go też analizy giełdowe i pewnie tym się zajmie w przyszłości.

Ale jak na razie swoją najbliższą przyszłość wiąże z tańcem, który jest jego największą pasją. Nie wyobraża sobie takiego dnia, w którym po zajęciach na uczelni nie poszedłby na salę treningową. Ulubionym jego tańcem jest rumba, bo mężczyzna jest w tym tańcu po prostu... mężczyzną.

Jego najważniejsze osiągnięcia to V miejsce w Pucharze Europy i vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jego partnerką taneczną jest Magdalena Soszyńska. Reprezentuje klasę taneczną „S” - najwyższą klasę międzynarodową.


www.fit.pl