fit.pl mobile logo

Kobiecy styl na siłowni - jak się ubrać na trening?

Niezależnie od ich koloru czy designerskiego charakteru, priorytetem przy wyborze damskich ubrań na siłownię jest ich wygoda. Czy będzie to pierwsza wizyta na siłowni? Oprócz dobrego nastawienia i planu treningowego, warto również zainwestować w dobrą odzież. Jak zatem ubrać się na trening, aby zachować kobiecy styl na siłowni i czuć się komfortowo? Odpowiedź na to pytanie w artykule poniżej.

Jakie ubranie wybrać na pierwszą wizytę na siłowni?

Jeśli jesteś początkująca i dopiero zamierzasz wejść na bieżnię bądź pójść na zorganizowane zajęcia, musisz wybrać odpowiednie ubrania. Choć przyciągają nas wzory i barwy oferowane przez sieci odzieżowe, to przy wyborze odzieży na siłownię powinniśmy brać pod uwagę więcej niż tylko efektowny wygląd. Przede wszystkim kluczowy jest krój. Ważne jest, aby dopasować go do swojej figury, aby podczas treningu czuć się naprawdę swobodnie. Na przykład legginsy sportowe o wyższym stanie pomogą utrzymać brzuch oraz pośladki w ryzach, a odpowiednio dobrany stanik sportowy zapewni odpowiednie wsparcie nawet dla większego biustu.

Kolejnym istotnym elementem jest rodzaj materiału. Jeśli chodzi o odzież do ćwiczeń, bawełna nie jest najlepszym wyborem, ponieważ szybko pochłania wilgoć. O wiele lepiej sprawdzą się tkaniny syntetyczne, takie jak poliester z domieszką elastanu. Damskie ubrania treningowe wykonane z takich materiałów nie tylko gwarantują komfort, ale także skutecznie odprowadzają pot na zewnątrz. Dzięki temu nawet podczas najbardziej intensywnego treningu możesz cieszyć się pełnym komfortem, a zarazem modnym wyglądem.

Jakie buty na siłownię?

Nie tylko odzież sportowa odgrywa istotną rolę na treningu. Ważne są również odpowiednio dobrane buty. Zapewnią nam bezpieczeństwo, ochronę przed potencjalnymi kontuzjami oraz wygodę podczas ćwiczeń. Z tego powodu tak ważne jest, jakie buty treningowe dla kobiet wybierzemy na siłownię. Przede wszystkim warto zdecydować się na te, które posiadają stabilną podeszwę wykonaną z gumy oraz dobrą amortyzację. Gumowe podeszwy gwarantują pewność kroków nawet podczas intensywnych, dynamicznych ćwiczeń, a wewnętrzna amortyzująca podeszwy chroni stawy i zapewnia komfort podczas treningu.

Na siłowni zaleca się wybór lekkich butów wykonanych z oddychającej siatki, aby zapobiec przegrzewaniu się i poceniu się stóp. Z kolei dla większej stabilności, warto wybrać model z wstawkami wykonanymi ze skóry lub syntetycznego materiału. Nie można również pominąć aspektu modnego designu. W ofercie damskich butów treningowych od renomowanych marek sportowych z pewnością znajdziesz coś, co odpowiada Twoim preferencjom. Sklep sportowy Nessi Sportswear zapewni wszelkie te akcesoria treningowe.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl