Zanim jeszcze rozpoczęły się zdjęcia do „Żelaznej Damy”, gwiazda zaczęła chodzić na Zumbę. Wiek aktorki wcale nie przeszkadza w tanecznych zajęciach. W znanej seniorce jest mnóstwo energii do życia!
fit.pl
2012-03-21 00:00
Udostępnij
Meryl Streep zumbuje w klubie fitness
streepUśmiech od ucha do ucha, słuchawki w uszach i wygodny strój, a w ręku butelka wody mineralnej... to Meryl Streep idąca do klubu fitness. Aktorka zakochała się w Zumbie!

Zumba to połączenie tańca i aerobiku zainspirowana rytmami latynoamerykańskimi (merengue, salsa, reggaeton, flamenco, samba, cha-cha-cha, rumba a nawet twist), która wyzwala mnóstwo pozytywnej energii oraz świetnie modeluje sylwetkę i poprawia kondycję. Zumbę można ćwiczyć w każdym wieku, bez względu płeć dlatego z godziny na godzinę przybywa jej zwolenników.

Gdy aktorka zakłada luźne dresy i związuje niedbale włosy nie przypomina eleganckiej aktorki, której wizerunek znamy z mediów, dlatego ani instruktorzy ani uczestniczki zajęć nie domyślają się kto trenuje z nimi na sali.

Meryl zapisała się na Zumbę pod innym nazwiskiem, żeby nie wywoływać sensacji wokół swojej osoby. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność, ale nie chce ograniczać kontaktu z ludźmi, dlatego zdecydowała się na Zumbę w klubie fitness, a nie na prywatnego instruktora w domu.

Gwiazda jest podekscytowana swoją odbudowaną formą fizyczną. Ostatni raz tak dobrze w swoim ciele czuła się gdy kręcono film „Mamma Mia”. Wtedy kondycja pozwalała jej tańczyć i szaleć do białego rana z dużo młodszymi koleżankami z planu.

www.fit.pl