fit.pl mobile logo

Miss jedzie do domu

kasia tuskMiss Polski '92, Ewa Wachowicz nie poradziła sobie z sambą i musiała opuścić "Taniec z gwiazdami" po piątym odcinku. Po głosowaniu sędziów Ewa i jej partner Marek Fiksa byli na przedostatnim miejscu, a o ich odejściu zdecydowali widzowie. Najlepsza okazała się niespodziewanie Kasia Tusk.

Nie był to faktycznie najlepszy występ byłej Miss. Po czwartym odcinku, w który znakomicie poradziła sobie z paso doble, można było się spodziewać, że samba również przypadnie jej do gustu. Niestety, tak się nie stało. Samba w wykonaniu Ewy była dość niemrawa, brakowało w niej ognia i sędziowie słusznie przyznali tej parze niezbyt wysokie oceny. A że widzom, również się nie spodobało, Ewa i Marek skończyli rywalizację o Kryształową Kulę. Chociaż gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że nie tańczyli najgorzej. Jeszcze niższe noty otrzymali Omenaa Mensah i Rafał Maserak. Widzowie postanowili dać im jednak jeszcze jedną szansę.

Największą niespodzianką tego odcinka był bardzo dobry występ i wysokie noty od sędziów dla Kasi Tusk. Tym razem nieoczekiwanie zatańczyła z Robert Rowińskim, który zastąpił jej stałego partnera Stefano Terazzino (nie mógł zatańczyć z powodu kontuzji, której nabawił się podczas treningu). Najwyraźniej zmiana partnera (a może intensywny trening ze Stefano) dobrze zrobiły Kasi, bo zatańczyła na tyle ładnie, że zasłużyła na drugie w kolejności oceny od sędziów i największą ilość SMS-ów od widzów. To tylko doda rywalizacji dodatkowego smaku, bo do tej pory wydawało się, że Kasia i Stefano awansują do kolejnych odcinków tylko dzięki dużemu poparciu widzów. Teraz okazało się że Kasia może jeszcze namieszać dzięki tanecznym umiejętnościom.

Według sędziów zwycięzcą odcinka powinni zostać Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov, którzy tańczyli do utworu "La Copa De La Vida" Ricky'ego Martina. Ich samba była bardzo żywiołowa i naprawdę dobra technicznie. Za swój występ dostali aż 35 na 40 możliwych punktów i jeśli dalej będą tak się rozwijać mogą się liczyć w walce o główne trofeum.

[-------]

Dotychczasowi pewniacy, czyli Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka oraz Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, znów zatańczyli bardzo dobrze. Chociaż tym razem Tyńcowi, mimo bardzo dobrej postawy i dobrej techniki, zabrakło nieco iskry, którą było widać w poprzednich odcinkach. Ale i tak Obuchowicz i Tyniec prezentują się w tej edycji najlepiej. Będzie dużą niesprawiedliwością jeśli tych dwóch par nie będzie przynajmniej w pierwszej trójce programu. Chyba, że eksploduje talent której z pozostałych par.

Jako następna para z programem może pożegnać się Omenaa Mensah i Rafał Maserak. Niestety, o ile Maserak tańczy jak zwykle świetnie, o tyle ciemnoskóra "pogodynka" TVN tańczyć... nie umie. I już po raz kolejny była o włos od pożegnania się z programem. Bardzo prawdopodobne, że stanie się to już za tydzień. Chyba że sympatie widzów znów nas zaskoczą.

Wyniki:

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora 35 7 1 8 5 samba

2.
Wojciech i Magdalena            
3. Ivan i Blanka 31 4 4 8 3 samba

4.
Ewa i Marek 28 2 3 5 7 samba
5. Bartosz i Kinga 34 6 2 8 4 samba

6.
Katarzyna i Stefano 33 5 7 12 1 samba
7. Omenaa i Rafał 26 1 5 6 6 samba
8. Krzysztof i Kamila 31 4 6 10 2 samba
9.  Anna i Łukasz          
10. Rafał i Ewa            

TK
www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl