Najlepsze kluby fitness w Polsce nagrodzone

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Klubów Fitness przeszła do historii. W sobotnie popołudnie (21.11.2015), podczas Kongresu body LIFE i Akademii Trainera zostały wręczone nagrody dla najlepszych klubów fitness w Polsce
fit.pl
2015-11-22 00:00
Udostępnij


Menager FitUp Twój Fitness Club Limanowa - Marta Michorczyk oraz Prezes Zarządu portalu www.fit.pl - Stefan Tatarek

Przyjazny Klub Fitness to jedna z kategorii Ogólnopolskiego Konkursu dla Klubów Fitness, organizowanego przez magazyn branżowy body LIFE oraz portal www.fit.pl. Głównym założeniem konkursu było uhonorowanie najlepszych klubów fitness w kraju, które przykładają dużą wagę nie tylko do wyglądu klubu, ale również do obsługi klienta i posiadają własną, klarowną wizję i strategię, dzięki czemu obiekty te wyróżniają się na tle konkurencji.

W tym roku nagrody powędrowały do następujących klubów:

Przyjazny Klub Fitness: FitUp Twój Fitness Club LIMANOWA,

Inwestycja pow. 1000 mkw: Bella Line, Bydgoszcz

Inwestycja do 1000 mkw: GRAfit Fitness & Wellness, Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalny Klub Fitness powyżej 1000 mkw: Bella Line, Toruń,

Wszystkie kluby zgłaszające się do konkursu automatycznie ubiegają się o tytuł Przyjaznego Klubu Fitness. Nagroda w kategorii Przyjazny Klub Fitness została przyznana na drodze głosowania użytkowników portalu www.fit.pl. Głosowanie odbywało się na stronie www.najlepszyklub.fit.pl. W trakcie głosowania oddano blisko 45000 głosów. Trzecie miejsce zajął klub fitness Blue Fitness z Torunia, który uzyskał 2376 głosów, na drugim miejscu uplasował się Endorfina Fitness & Squash - 2385 głosów. Tytuł Przyjaznego Klubu Fitness i nagroda Fit.pl Award powędrowała do FitUp Twój Fitness Club LIMANOWA, który zgromadził 3111. Zwycięzki klub oprócz statuetki otrzymał również specjalną nagrodę ufundowaną przez Żywiec Zdrój - 3000 butelek wody!!!


Statuetki wręczyli: redaktor naczelna body LIFE Agnieszka Bonecka oraz Prezes Zarządu portalu fit.pl Stefan Tatarek. Wręczenie statuetek zwyciezcom odbyło się na Kongresie body LIFE.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszym sukcesów!

www.fit.pl