Pierwszy docinek 6. edycji „You Can Dance” - Na żywo

Pokazali co potrafią, oczarowali jury i już zdobyli serca widzów. Taneczne starcie 14 uczestników 6. edycji "You Can Dance" mogliśmy podziwiać w pierwszym odcinku na żywo  
fit.pl
2011-04-14 00:00
Udostępnij
Pierwszy docinek 6. edycji „You Can Dance” - Na żywo
ycd6dycjaPodczas pierwszego odcinka na żywo wspaniała czternastka tym razem w duetach zaprezentowała swoje umiejętności przed szerszą publicznością. Choć tradycyjnie surowe jury w składzie: Agustin Egurrola, Michał Piróg i Kinga Rusin nie mieli dla tancerzy taryfy ulgowej, nie zabrakło także pochwał i komplementów.

Czym zaskoczyli uczestnicy? Pomimo tremy i stresu wielu z nich dało z siebie naprawdę wiele. Pokazali, że są otwarci, ekspresyjni i nie boją się trudnych choreografii.

Na parkiecie pojawili się kolejno: Magda i Darek Bujakowski, Ania Tarnowska i Adrian Wilczko , następnie, Masza Triputsen i Michał Maciejewski, Paulina Przestrzelska i Dominik Olechowski, Alisa Floryńska i Sebastian Piotrowicz, Paweł "Tolek" Tolak i Ania Tomczak, Agnieszka Szewczyk i Kuba Pursa.

Pomimo często skrajnych ocen i sprzeciwu Michała Piróga, jury jednomyślne wybralo cztery najlepsze pary wieczoru. W tym odcinku bezapelacyjnie najlepiej wypadł duet Masza Triputsen i Michał Maciejewski. To oni pokazali najbardziej energetyczny i zapierający dech w piersiach pokaz. W gronie najlepszych  znaleźli się również Agnieszka Szewczyk i Kuba Pursa, Paulina Przestrzelska i Dominik Olechowski oraz Paweł "Tolek" Tolak i Ania Tomczak, ich housowy spektakl wzbudził duże emocje wśród widzów oraz jury.

Pierwsze kroki na scenie "You Can Dance" w roli prowadzącej postawiła Particia Kazadi. Lekko zdenerwowana i pełna emocji, starła się mocno wspierać i motywować uczestników. Pierwszy raz za stołem jury ma także za sobą Kinga Rusin, która jako nowa, kobieca siła, okazała się błyskotliwą jurorką a swoi usposobieniem potrafi poskromić żywiołowość i cięty język obu kolegów.

Pierwszy odcinek to czas na zaprzyjaźnienie ze sceną i zaprezentowanie swoich możliwości, dlatego w następnym odcinku zobaczymy wszystkich uczestników, którzy będą już rywalizować o być albo nie być w programie.

www.taniec.fit.pl