Słynny projektant mody Robert Kupisz przed sukcesem w branży modowej był związany z branżą fitness. Prowadził szkołę tańca. Wyszkolił między innymi Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego

Zanim zdobył uznanie w świecie mody, Robert Kupisz, obecnie znany projektant, rozkwitał jako wybitny stylist fryzur i utalentowany tancerz. Jego fascynacja tańcem przerodziła się w założenie prestiżowej szkoły tańca "Step by Step" w Kielcach, gdzie jako nauczyciel zaszczepiał pasję młodym talentom, w tym Edycie Herbuś i Tomaszowi Barańskiemu.
Ilona Wilk
2024-01-19 18:36
Udostępnij
Słynny projektant mody Robert Kupisz przed sukcesem w branży modowej był związany z branżą fitness. Prowadził szkołę tańca. Wyszkolił między innymi Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego
materiały prasowe

Obecnie Kupisz jest ikoną mody, ubierającą gwiazdy show biznesu, a jego projektowane kolekcje zdobywają popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednak, zanim wtopił się w świat haute couture, zapisywał swoje sukcesy na innych płaszczyznach, a szczególnie na parkiecie tanecznym. Jako laureat wielu konkursów tanecznych, w tym prestiżowego World Formation Latin Championships, postanowił podzielić się swoją pasją, zakładając szkołę tańca, która wydała na światło dzienne takie talenty, jak Edyta Herbuś i Tomasz Barański.

Jak wspomina Robert Kupisz "Tomek Barański i Edyta Herbuś to moi uczniowie. Jak jeszcze byłem nauczycielem tańca, to oni przyszli do mojej szkoły, podejrzewam, że jako ośmiolatkowie. Wtedy byłem dla nich panem Robertem i strasznie się mnie bali. Do tej pory Edyta mówi, że pamiętają, jak im się nogi trzęsły, gdy się spóźniali na zajęcia" - wyznaje Kupisz.


Projektant podkreśla, że od samego początku dostrzegł ogromny potencjał w młodych tancerzach i dzięki jego surowemu podejściu do treningu, Edyta i Tomek doskonalili swoje umiejętności, osiągając obecnie wybitne sukcesy w swoich dziedzinach.

"Byłem rygorystyczny, ale dzięki temu oni teraz reprezentują bardzo wysoki poziom taneczny. Tomek prowadzi świetną szkołę, Edyta radzi sobie i aktorsko, i tanecznie, więc jestem z nich absolutnie dumny. Do tej pory miło się wspominamy" - dodaje z uśmiechem.

Przypominamy, że Robert Kupisz jest osobą bardzo aktywną. Sport jest elementem jego życia, co często pokazuje w swoich mediach społecznościowych. W 2019 stworzył linię odzieży dla osób aktywnych, kolekcje kolekcja Qπш Activewear (zdjęcia kolekcji znajdziecie w galerii). 

„Tworząc Activewear chciałem zaoferować naszym klientom ubrania, które będą mogli łączyć z produktami z głównej linii, nosić je zarówno do uprawiania sportu, jak i na co dzień.  Jestem aktywny fizycznie, więc zależało mi na tym, aby ubrania sportowe były wygodne i funkcjonalne, ale też wyróżniały się i podkreślały indywidualny styl osób, które je noszą” – mówi Robert Kupisz.

Historia Roberta Kupisza to nie tylko fascynująca podróż po świecie mody, ale także inspirujący wydźwięk, ukazujący, że korzenie sukcesu mogą mieć różnorodne formy, a pasja i wytrwałość prowadzą do osiągnięcia największych marzeń.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
na podstawie Newseria i innych materiałów prasowych